دانش و فناوریموبایل و تبلت

آزمایش طرح خانواده Xbox Game Pass Ultimate در حال انجام است


(Pocket-lint) – مایکروسافت در حال آزمایش یک طرح خانوادگی برای سرویس اشتراک Xbox Game Pass Ultimate خود است.

این طرح که در ابتدا در ماه آوریل تبلیغ شد، توسط Xbox Insiders در ایرلند و کلمبیا در حال آزمایش است. این به یک عضو Xbox Game Pass Ultimate اجازه می‌دهد تا چهار نفر دیگر را به اشتراک خود اضافه کند.

در حال حاضر، بازیکنان مختلف ایکس‌باکس در یک خانه باید عضویت‌های جداگانه و پولی Game Pass Ultimate را داشته باشند تا هر کدام از مزایا استفاده کنند. این همیشه برای خانواده‌ها محل بحث بوده است – به خصوص آنهایی که بیش از یک ایکس باکس در خانواده دارند.آزمایشی، مشترک اصلی Game Pass Ultimate را قادر می‌سازد تا حداکثر چهار نفر دیگر را برای اشتراک‌گذاری این سرویس دعوت کند. در حال حاضر، این برای کسانی است که دارای حساب های Xbox Insider Game Pass هستند – که برای شرکت در آن باید به آنها تبدیل کنید – و فقط بازیکنانی در ایرلند یا کلمبیا هستند. همه دعوت شدگان نیز باید در همان منطقه باشند.

تعدادی اخطار در این دوره آزمایشی وجود دارد. ممکن است در طی فرآیند دعوت، خطاهایی رخ دهد، ممکن است نتوانید در ابتدا برنامه Xbox Game Pass – Insider Preview لازم را “خرید” کنید و ممکن است نیاز به تنظیم مجدد فروشگاه مایکروسافت داشته باشید، و ممکن است با تعدادی باگ دیگر مواجه شوید. شما می توانید در مورد آنها در بخش اختصاصی اطلاعات بیشتری کسب کنید صفحه وبلاگ Xbox Wire.

با این حال، ما بسیار امیدواریم که مشکلات برطرف شود و این طرح به زودی گسترده تر اجرا شود. به نظر می رسد که در حال حاضر هیچ هزینه اضافی وجود ندارد، اما ما حتی اگر حق بیمه مختصری برای یک “طرح خانوادگی” اختصاصی وجود داشته باشد، اهمیتی نمی دهیم. این یک منظره بسیار ارزانتر از این است که مجبور باشیم دو یا سه اشتراک Game Pass Ultimate را به طور همزمان حذف کنیم، همانطور که اکنون مجبوریم.

نوشته ریک هندرسون

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا