ارز دیجیتالاقتصادی

انجمن مونرو برای هارد فورک ماه جولای به اجماع رسیده است


همانطور که توسط توسعه دهندگان Monero (XMR) در آخر هفته گفته شد، در 16 ژوئیه، شبکه Monero یک اجماع عمومی برای راه اندازی یک هارد فورک شبکه اصلی در ارتفاع بلوک 2,668,888 تصویب کرد. هارد فورک سکه حریم خصوصی محبوب شامل افزایش اندازه حلقه زنجیر از 11 به 16، افزودن برچسب‌های نمایش به خروجی‌ها برای کاهش زمان اسکن کیف پول، معرفی ضد گلوله‌ها و اعمال تغییرات هزینه است.

افزایش تعداد امضاهای حلقه برای اطمینان از این است که تراکنش ها دارای مجموعه ناشناس بیشتری هستند و مهندسی معکوس منابع تراکنش را دشوارتر می کند. یکی از توسعه دهندگان اشاره کرد که تگ های view می توانند زمان اسکن شبکه را تا 40 درصد در استخراج کلید عمومی خروجی برای تراکنش های ناشناس آن کاهش دهند. تغییرات برای حداکثر اندازه بلوک مونرو تا 14 برابر در سال به جای 32 برابر (که بر ارزش کارمزد آن تأثیر می گذارد) تأیید شد. در نهایت، ضد گلوله، الف سیستم اثبات دانش صفر، برای اثبات محدوده در مونرو استفاده خواهد شد. این ویژگی منجر به رمزگذاری و تأیید سریعتر در بلاک چین می شود.

Cointelegraph قبلا گزارش داده بود که سکه‌های حریم خصوصی اخیراً افزایش یافته‌اند زیرا به نظر می‌رسد که سرمایه‌های خانوادگی و سرمایه‌گذاران افراد به طور فزاینده‌ای XMR را به عنوان پوششی در میان آشفتگی‌های اخیر بازار نگهداری می‌کنند. موضوع سکه های حریم خصوصی در میان جامعه رمزنگاری بحث برانگیز بوده است. برخی به توانایی آنها برای تضمین ناشناس بودن بیشتر در طول تراکنش ها اشاره می کنند، در حالی که برخی دیگر نگرانی هایی را در مورد استفاده از XMR برای محافظت از تراکنش های غیرقانونی و آن ایجاد می کنند. در آغوش گرفتن ادعایی توسط گروه های افراطی. سال گذشته، کراکن XMR را برای مشتریان بریتانیایی خود با استناد به فشار نظارتی از فهرست خارج کرد.