فوتبالورزشی

برنامه هندی Pixstory در بازی آرسنال-یونایتد در برابر نفرت آنلاین مبارزه می کند | اخبار فوتبال


در تلاش برای افزایش آگاهی در برابر نفرت آنلاین، دوایت هوارد، ستاره NBA، که سفیر نام تجاری اپلیکیشن Pixstory است، برای شروع روند بازی پرمخاطب لیگ برتر بین آرسنال و منچستریونایتد در یک رسانه اجتماعی پاک‌تر اقدام کرد. ورزشگاه امارات در لندن روز یکشنبه. پس از آن، بیش از 50000 طرفدار از کلاپرهای Pixstory استفاده کردند تا صدای خود را علیه ترولینگ و سوء استفاده آنلاین بالا ببرند.

«اطلاعات نادرست دموکراسی ها و جوامع ما را تضعیف می کند. مسمومیت، آزار و اذیت و سخنان نفرت انگیز را تصور کنید که فرزندان ما در معرض خطر تحمل روزانه هستند. من می دانم که چگونه روی من تأثیر می گذارد. و من نمی‌خواهم هیچ ورزشکاری، هیچ کودک، هیچ هوادار، یا کسی در داخل یا خارج از زمین این مشکل را پشت سر بگذارد.

در این مراسم بزرگان جهانی از دنیای شرکت ها از جمله آمیت میتال، مشاور ویژه سابق جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده (ایالات متحده)، یوسوکه ساساکی، رئیس دفتر بانک سافت بانک و کارا سوینی، مسئول ارشد کوکاکولا حضور داشتند.

موسس Pixstory، Appu Suresh در این مراسم گفت: «ما در تلاش هستیم فضایی ایجاد کنیم که در آن صداقت بیش از ویروسی بودن ارزش قائل شود. جامعه بر سر درگیری حقیقت بر ترول ها تلفن ما میدان است و حرف های ما فوتبال.»

آرسنال که در صدر جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد، با Pixstory همکاری دارد، اپلیکیشنی که راه جدیدی برای تعامل آنلاین با یکدیگر بدون نگرانی در مورد سخنان مشوق عداوت و تنفر ارائه می دهد. الگوریتم‌های Pixstory با استفاده از هوش مصنوعی پیشرفته، سخنان مشوق عداوت و تنفر را فیلتر می‌کنند، نجابت در مکالمات را ترویج می‌کنند و اتاق‌های پژواک شکل‌گرفته در رسانه‌های اجتماعی را می‌شکنند.

به غیر از آرسنال، باشگاه‌های خیمه شب بازی از جمله یوونتوس و PSG Feminine با Pixstory در مأموریت ایجاد فضای رسانه‌های اجتماعی بهتر همکاری کرده‌اند. عرصه ورزش نیز با سوء استفاده از بازیکنان آنلاین دست و پنجه نرم می کند. فوتبالیست های فرانسوی از جمله کیلیان امباپه در جریان بازی های جام جهانی فوتبال در قطر مورد کامنت های نژادپرستانه و نفرت انگیز در شبکه های اجتماعی قرار گرفتند. 92 درصد از تیم زنان انگلیس در طول یورو 2022 سخنان نفرت انگیزی را در رسانه های اجتماعی دریافت کردند.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا