دانش و فناوریموبایل و تبلت

بهترین مربیان توربو 2022: آموزش دوچرخه را در داخل خانه انجام دهید

(جیب پرز) – مربیان توربو مدت‌ها مورد علاقه دوچرخه‌سواران و ورزشکاران سه‌گانه بوده‌اند و به آن‌ها اجازه می‌دهند در طول ماه‌های سرد زمستان بدون مقاومت در برابر باران، باد و یخ در جاده‌ها، سوار دوچرخه شوند.

مربی‌های توربو نسبت به دوچرخه‌های ورزشی این مزیت را دارند که از دوچرخه‌های موجود شما استفاده می‌کنند، به این معنی که می‌توانید در حین مسابقه تمرین کنید و زمانی که می‌آیید آنها را جمع کنید، فضای بسیار کمتری نسبت به دوچرخه‌های ورزشی اشغال می‌کنند.

توربو ترینر چیست؟

به طور خلاصه، توربو ترینر وسیله‌ای است که به پشت دوچرخه شما متصل می‌شود، قاب را در جای خود محکم می‌کند و به شما امکان می‌دهد بدون اینکه جایی بروید دوچرخه‌سواری کنید.

مربی‌های توربوی پیشرفته‌تر درایو مستقیم چرخ عقب را به طور کامل جایگزین می‌کنند و به شما امکان می‌دهند قاب دوچرخه‌تان را در جای خود قرار دهید و سپس به‌طور معمول رانندگی کنید. شما باید کاست (دنده ها) روی توربو را با کاست های دوچرخه خود مطابقت دهید. توربو مربی های ساده تر به سیخ چرخ عقب می چسبند و چرخ عقب را روی یک غلتک قرار می دهند. ممکن است بخواهید یک لاستیک توربو تا لاستیک های جاده خود را فرسوده نکنید.

اساساً دو نوع مربی توربو وجود دارد – معمولی یا هوشمند – که دومی می تواند اطلاعات زیادی در مورد آموزش شما به شما ارائه دهد و همچنین با تعدادی از خدمات آموزشی مجازی مانند Zwift سازگار است. از آنجایی که ما افراد ابزارک هستیم، همه مربی‌های زیر هوشمند هستند، بنابراین شما به درجات مختلف به هم متصل هستید.


بهترین مربیان توربو در سال 2022

 1. واهو کیکر
 2. Tacx Neo 2T
 3. Wahoo Kickr Core
 4. پیناکل اچ سی توربو

بهترین مربیان توربو: انتخاب های برتر ما

واهو

واهو کیکر

squirrel_widget_339397

برای

 • کالیبراسیون خودکار
 • فوق العاده ساکت
 • تغییرات هموار قدرت

در برابر

 • Axis Feet واقعاً تفاوت زیادی ایجاد نمی کند
 • این غیر قابل انکار گران است

Wahoo Kickr یکی از محبوب ترین مربی های توربو درایو مستقیم و یکی از نمادین ترین است. تقریباً بی‌صدا است، اما همچنان صدایی ایجاد می‌کند، و قدرت بسیار بالایی تا 2200 وات ارائه می‌کند و می‌تواند شیب‌ها را تا 20 درصد شبیه‌سازی کند.

این انبوهی از داده ها را به شما ارائه می دهد که کاملاً با سرویس هایی مانند Zwift یا TrainerRoad سازگار است، با یک چرخ فلایویل بزرگ برای ایجاد حس سواری عالی و در عین حال دقت عالی. این آخرین نسخه دارای تغذیه انعطاف پذیر است که برای ایجاد حس جانبی طبیعی تر طراحی شده است.

Tacxتصویر بهترین مربی توربو 1

Tacx Neo 2T

squirrel_widget_231976

برای

 • کالیبراسیون خودکار
 • اندازه گیری های دقیق (قدرت / آهنگ / سرعت)
 • پایداری جامد سنگ – چه زین شده یا ایستاده

در برابر

 • رد پای بزرگ
 • لوازم جانبی در حال حاضر کم است
 • “احساس جاده” بیش از آنکه ضروری باشد عجیب و غریب است

مربی های توربو می توانند گران باشند، اما دوچرخه ها نیز می توانند گران باشند. اگر در مورد تمرین خود جدی هستید، Tacx Neo 2T یکی از بهترین های موجود در بازار است که عملکردی بی صدا و حسگرهای داخلی داخلی را با تجزیه و تحلیل مواردی مانند حرکت پدال شما ارائه می دهد.

خبر پیشنهادی:   لپ تاپ Gateway RTX 3050 با Xbox Game Pass رایگان برای رایانه شخصی به 699 دلار کاهش یافت.

این فناوری برای ایجاد حس‌ها و شیب‌های مختلف جاده‌ای (تا 25 درصد) و همچنین شتاب دادن به شما در هنگام فرود به کار می‌رود.

این به طور کامل با خدماتی مانند نرم افزار آموزشی Tacx، Zwift و TrainerRoad سازگار است. همچنین بسته بندی نسبتاً کوچکی دارد تا بتوانید آن را بسته بندی کنید. همچنین می‌تواند بدون منبع تغذیه کار کند، اما اگر می‌خواهید شتاب مناسبی داشته باشید، باید آن را به برق وصل کنید.

واهوعکس بهترین مربیان توربو 9

Wahoo Kickr Core

squirrel_widget_6785631

برای

 • عملکرد فوق العاده بی صدا
 • اتصال و سنسورهای بدون نقص
 • احساس جاده صاف

در برابر

 • بدون دستگیره حمل
 • دقت قدرت +/-2٪ کمتر از رقبای پیشرفته است

Wahoo Kickr Core یکی از محبوب ترین توربوها است که ترکیبی از کیفیت و عملکرد مناسب بسیاری از سواران را دارد.

این به اندازه Kickr با مشخصات بالاتر ماهر نیست، اما یک سواری نرم و بی‌صدا، دقت و تجربه‌ای بی‌عیب و نقص در ارتباط را ارائه می‌کند تا تمرینات داخل سالن را به نسیمی تبدیل کند.

ایوانزعکس بهترین مربیان توربو 10

پیناکل اچ سی توربو

squirrel_widget_6248498

برای

 • در هنگام استفاده بسیار بی صدا
 • حس خوب جاده

در برابر

 • خوانش های قدرت کاملاً سازگار نیستند
 • خوانش آهنگ دقیق نیست

برای کسانی که در بریتانیا هستند، Pinnacle با نام تجاری خود ایوانز دارای یک توربو است که می تواند کمی در پول شما صرفه جویی کند. به اندازه Wahoo Kickr Core ممتاز نیست، اما بخش خوبی از آن ارزان‌تر است و تنظیمات مشابهی را ارائه می‌دهد.

این یک توربو درایو مستقیم است و برای سواران جدی که پول نقد زیادی برای خرج کردن ندارند، ایده آل است. این اتصال بلوتوث خوبی را ارائه می دهد، اما قدرت و آهنگ خواندن دقیق ترین نیست.

سایر مربیان توربو را در نظر بگیرید

نخبهتصویر بهترین مربی توربو 1

الیت سوئیتو

squirrel_widget_232002

Elite Suito قصد دارد تا حد امکان استفاده از آن آسان باشد و یک کاست 11 سرعته Shimano از قبل نصب شده است. کاملاً مونتاژ شده است، فقط پاها را باز کنید و حرکت کنید.

این شیب تا 15 درصد را شبیه سازی می کند و به شما مقاومت 1900 وات می دهد در حالی که نسبتاً دقیق است. این به شما داده های زیادی می دهد و به مسابقات Zwift یا سایر سری های مسابقه مجازی شیرجه می زنید.

واهوتصویر بهترین مربی توربو 1

واهو کیکر اسنپ

squirrel_widget_232015

Kickr Snap مهارت‌های هوشمندی را ارائه می‌دهد که کاملاً متصل است، بنابراین می‌توانید از آن با خدماتی مانند Zwift استفاده کنید، اما همچنین از توان چشمگیر 1500 وات پشتیبانی می‌کند و می‌تواند تا 12 درصد صعود را شبیه‌سازی کند.

اما این مربی توربوی چرخدار پس از اتمام کار، به سرعت پاهای خود را برای ذخیره سازی آسان جمع می کند.

نخبهتصویر بهترین مربی توربو 1

Elite Qubo Power Mag Smart B+

squirrel_widget_232028

اگرچه Qubo Power Mag Smart B+ طراحی بسیار ساده‌تری دارد، اما همچنان یک مربی هوشمند است، فقط بسیار ارزان‌تر و بسیار سبک‌تر و جابه‌جایی و نگهداری آن آسان است. همچنان داده هایی را برای سوابق شما یا استفاده از سرویس هایی مانند Zwift، TrainerRoad یا The Sufferfest در اختیار شما قرار می دهد.

خبر پیشنهادی:   پیش نمایش فروش روز یادبود آمازون: تا 110 دلار در ساعت های هوشمند Amazfit صرفه جویی کنید

Qubo دارای مقاومت مغناطیسی تا 900 وات با اهرم 8 موقعیت است.

Tacxتصویر بهترین مربی توربو 1

Tacx Satori

squirrel_widget_196328

Tacx Satori به اعتبارنامه‌های هوشمند وابسته است، بنابراین داده‌هایی را در اختیار شما قرار می‌دهد، شاید مهم‌تر از آن به شما امکان می‌دهد در پلتفرم‌های مجازی مانند Zwift شرکت کنید، که برای سرگرم کردن شما در طول تمرینات داخل سالن عالی است.

مزیت Satori این است که مقرون به صرفه است و پس از اتمام کار به راحتی جمع می شود و در جای خود قرار می گیرد. حداکثر توان 950 وات را پشتیبانی می کند و مقاومت از طریق یک اهرم دستی 10 موقعیت مدیریت می شود.

در توربو ترینر به دنبال چه چیزی باشید

خرید یک مربی توربو به شما این امکان را می دهد که دوچرخه سواری را ادامه دهید، حتی زمانی که هوای بیرون وحشتناک است. برای دوچرخه‌سواران، این بدان معناست که می‌توانید ساعت‌ها در زین قرار بگیرید، بدون اینکه با باد باران مقابله کنید – و برخلاف دوچرخه‌هایی مانند Peloton یا دوچرخه‌های پیشرفته‌تر Tacx Neo Smart، شما از دوچرخه موجود خود استفاده می‌کنید.

تنظیمات زیادی وجود دارد … تمام دستگاه‌هایی که ما پیشنهاد کرده‌ایم مربی‌های هوشمند هستند، به این معنی که درجاتی از اتصال را دارند و به شما امکان می‌دهند داده‌ها را استخراج کنید تا اطلاعات بیشتری درباره جلسه آموزشی خود به دست آورید. ما این را توصیه می‌کنیم، اگرچه برخی از مربی‌های اصلی چرخ دار وجود دارند که فقط اصطکاک را ارائه می‌دهند و اگر می‌خواهید حتی ارزان‌تر بروید، هیچ چیز دیگری وجود ندارد.

فراتر از آن، در ارزان‌ترین نقطه ترازو، به معنای واقعی کلمه دوچرخه خود را به مربی می‌چسبانید و شروع به رکاب زدن می‌کنید، اما وقتی به سمت گزینه‌های درایو مستقیم پیش می‌روید، سیستم بسیار ماهرتری دارید. مزیتی که درایو مستقیم به شما ارائه می دهد این است که چرخ عقب خود را جدا می کنید، بنابراین چرخ یا لاستیک را نمی پوشید، و سیستم خوب و بی صدا است، بنابراین مزاحم دیگران در خانه خود نمی شوید.

درایو مستقیم همچنین به این معنی است که درب به روی ویژگی های بیشتر باز می شود. اول و مهمتر از همه، اندازه گیری توان وجود دارد، اما همچنین توانایی شبیه سازی سطوح یا ارتفاعات مختلف هنگام اتصال به یک برنامه شخص ثالث مانند Zwift. این بدان معناست که شما واقع گرایی بسیار بیشتر، تجربه تعاملی بسیار بیشتر و حداکثر بازخورد در مورد آموزش خود دارید. در حالی که تفاوت زیادی در قیمت بین چرخ‌درایو و مستقیم وجود دارد، اما اگر در مورد دوچرخه‌سواری خود جدی هستید، ارزش این هزینه را دارد.

خریداران حلقه Gear

اگر عاشق ردیابی آمار و خرد کردن اعداد در آخرین فعالیت خود در فضای باز هستید، دوست خواهید داشت حلقه چرخ دنده. سایت خواهر جدید ما اینجاست تا جدیدترین اخبار، صادقانه‌ترین بررسی‌ها، راهنماهای آموزنده و ویژگی‌های سفر الهام‌بخش را برای شما به ارمغان بیاورد که همه فعالیت‌های سبک زندگی فعال در فضای باز، از دریا تا قله را پوشش می‌دهد. چه دویدن یا دوچرخه‌سواری، ورزش‌های زمستانی یا ورزش‌های آبی، The Gear Loop آن را پوشش داده است.

نوشته کریس هال ویرایش توسط کانر آلیسون.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا