سینما و تئاترفرهنگی و هنری

به مناسبت 13 آبان و سالروز تسخیر لانه جاسوسی، سازمان هنری فرهنگی ویژه برنامه های در نظر دارد

به گزارش خبرگزاری پرتو، به مناسبت 13 آبان و سالروز تسخیر لانه جاسوسی، سازمان هنری فرهنگی ویژه برنامه های «بچه های ایران» را با هدف تقویت روحیه استکبار ستیزی در بین نوجوانان اجرا می کند.

همزمان با روز دانش آموز، لانه فرهنگ مقاومت در مقابل لانه جاسوسی در خیابان طالقانی برپا می شود. برنامه های مختلف فرهنگی در این فرهنگسرا برگزار می شود و محصولات فرهنگی بین مخاطبان توزیع می شود. آنچه در فرهنگسرای مقاومت مورد تاکید ویژه قرار گرفته است، استکبار ستیزی و تاکید بر ابعاد مقاومت و زنده نگه داشتن وقایع مهم تاریخ انقلاب اسلامی در اذهان عمومی و شناخت انقلاب اسلامی به عنوان ملتی استکباری در برابر همه بدی هاست. قدرت ها و حمایت از کشورهایی که به دنبال عدالت هستند.

فرهنگسرای مقاومت در 12 بخش شامل نمایشگاه کتاب، نمایشگاه کاریکاتور با موضوع استکبارستیزی، ائتلاف با شهدای دانش آموز، عکاسی از هنر مقاومت، گریم و پخش باندراس، خبرنگار انقلابی ، مسابقه توپ و جوخه و پرتاب بادکنک … رنگ پرچم، وی خاطرنشان کرد.

مسابقه ادبی «از فهمیده تا لندی» با حضور کانون های ادبی در مناطق 22 گانه تهران برگزار می شود. علاقه مندان می توانند آثار ادبی خود را با محوریت هنرجویان شهید به ویژه حسین فهمیده و علی لندی به صورت دست نویس در فضای مجازی از ابتدا تا پایان آبان ماه به شماره 09025660945 ارسال کنند و کلیه آثار ارسالی خواهد بود. 10 اثر برتر این مسابقه 10 میلیون ریال و 20 اثر شایسته چهار میلیون ریال دریافت خواهند کرد.

طنز متحرک «چهل سردار» با موضوع شهید لندی در فضای مجازی تولید و منتشر می شود.

همچنین تمامی مراکز هنری فرهنگی در 22 منطقه به مناسبت روز دانشجو و تسخیر لانه جاسوسی برنامه های متنوعی تولید و در فضای مجازی منتشر می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا