اجتماعیعفاف و حجاب

بیش از 20 برنامه شاخص فرهنگی در هفته عفاف و حجاب برگزار شد

فاطمه کتابی اصل در گفتگو با خبرنگار پرتو اظهار داشت: رعایت حجاب یکی از ارزش های اصلی در جامعه اسلامی است و مانع از حملات و توطئه های دشمن می شود.

وی با اشاره به اینکه زنان در جامعه حضور فعال و سازنده ای دارند، گفت: حضور عفیفانه زنان در جامعه نه تنها باعث آرامش زنان می شود، بلکه نشان دهنده این آرامش در جامعه و روابط اجتماعی است.

رئیس کمیته بهاری حجاب و عفاف ادامه داد: به همین منظور از بانوان محجبه ای که در اصناف، ادارات اسلامی و آرایشگاه ها با هدف ترویج فرهنگ عفاف و حجاب فعالیت می کنند، اعضای کمیته حضور یافتند.عفاف و حجاب. اصناف، ادارات و آرایشگاه های سطح شهر بانوان محجبه با اهدای شاخه های گل و بسته های فرهنگی تجلیل کردند.

کتابی اصل افزود: نمایشگاه مد و لباس به همت هیئت حجاب و عفاف با غرفه های مختلف در شهرستان بهار برپا شده است. این نمایشگاه با هدف ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و تبیین حجاب اسلامی و الگوی ایرانی- اسلامی فعال است.

وی افزود: نمایش عفاف و حجاب با غرفه های عرضه چادر با نرخ دولتی و پوشیدن لباس، دوخت چادر نیم بها، پاسخگویی به سوالات، عرضه اقلام و محصولات فرهنگی، عروسک محجبه و پذیرش سفارش عکس آتلیه ای و اداری با تخفیف ویژه برای عموم. ، از بازدیدکنندگان استقبال می کند.

رئیس کمیته بهاری حجاب و عفاف تصریح کرد: برای تکریم مقام زن مسلمان و عفیف برنامه های مختلفی از جمله کارگاه های سبک زندگی اسلامی با محوریت نقش زن مسلمان در اسلام، نشست اندیشه و کرسی آزاد اندیشی پیرامون موضوع حجاب و اردوهای تفریحی، اهدای این هفته کمک جهیزیه برای تشویق ازدواج آسان، حمایت از زوج های جوان فقیر و توزیع سبد معیشت بین نیازمندان در این هفته انجام شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا