ارز دیجیتالاقتصادی

توکن PORTX در CEX و DEX فعال می شود – انتشار مطبوعاتی Bitcoin News

بیانیه مطبوعاتی. تیم ChainPort بسیار هیجان‌زده است تا مردم را درباره رویداد تولید توکن PORTX (TGE) به‌روزرسانی کند. این تیم خستگی‌ناپذیر برای توسعه نمونه‌ترین توکن اکوسیستم برای نسل بعدی پل زنجیره‌ای متقاطع کار کرده است.

از زمان راه اندازی آن در سال گذشته، ChainPort استاندارد جدیدی را به عنوان پل زنجیره ای ایجاد کرده است. ChainPort شامل ویژگی های امنیتی چشمگیر، قابلیت همکاری کامل و پل زدن سریع توکن ها است. در حال حاضر، ChainPort بیش از نه زنجیره را پشتیبانی می کند، دارای حجم پورت 615,923,820 دلار و ارزش کل آن 71 میلیون دلار است.

پیشرفت با سرعتی شتابان پیش می رود. به عنوان مثال، ChainPort یک مکانیسم هزینه و پشتیبانی پل برای زنجیره های بیشتر ایجاد کرده است، و توکن PORTX اکنون بخشی جدایی ناپذیر از اکوسیستم است.

اگرچه قرار بود TGE PORTX زودتر برگزار شود، عوامل مختلفی از جمله شرایط بازار، آزمایش دقیق امنیت ChainPort و آزمایش مدل جدید هزینه، راه اندازی را به تاخیر انداخت.

با وجود مدل کارمزد ChainPort، ChainPort تمام درآمدها را تا زمان TGE جمع‌آوری می‌کند. پس از TGE PORTX، تا 95٪ از کل درآمدها به توکن های PORTX مبادله می شود و بر اساس توکنومیک های PORTX توزیع می شود. با تثبیت بازار و آزمایش مکانیسم هزینه، ChainPort آماده راه اندازی PORTX است. TGE برای PORTX امروز در حال برگزاری است، در 20 سپتامبر 2022.

راه اندازی توکن PORTX یک نقطه عطف مهم در تاریخ ChainPort است. راه اندازی توکن PORTX باعث می شود که ChainPort مهمتر از یک پل باشد. این یک اکوسیستم تمام عیار با PORTX در قلب آن است.

تیم ChainPort توکن PORTX را در یک صرافی متمرکز و بلافاصله بعد از آن در چندین DEX در زنجیره های مختلف راه اندازی می کند. ChainPort با سازندگان برتر بازار و چندین DEX همکاری کرده است.

مطمئن شوید که آدرس قرارداد رسمی را قبل از DEX دوباره بررسی کنید. آدرس رسمی قرارداد پس از راه اندازی منتشر خواهد شد.

به یاد داشته باشید که PORTX در زنجیره های مختلف دارای آدرس های قرارداد جداگانه مربوط به هر زنجیره است. لطفاً آدرس‌های قرارداد را مجدداً بررسی کنید تا مطمئن شوید که آدرس در زنجیره مناسب درست است.

تجارت PORTX در:

Gate.io

تعویض پنکیک

Unswap

SpookySwap

قرارداد فانتوم: 0x504ec4f9af7bbf8cad73ccc2121a3a7fb4c81bcf

قرارداد اتریوم: 0x104F3152D8ebFC3f679392977356962Ff36566aC

قرارداد چند ضلعی: 0x189586b5f6317538ae50c20a976597da38984a24

BNB قرارداد زنجیره ای: 0x54c3b88b7e9702f915ddc6e483aaf369b2615f8d

دارندگان PORTX می توانند به راحتی توکن های خود را به چهار زنجیره ای که در حال حاضر از پل ChainPort استفاده می کنند، پورت کنند. این زنجیره ها شامل اتریوم، چند ضلعی، BNB Chain/BSC و Fantom. انتقال بدون مجوز است و به کاربران اجازه می دهد تا توکن های خود را در DEX های خاص معامله کنند.

ChainPort ممکن است DEX ها و تبادلات اضافی را در تاریخ بعدی اعلام کند.

درباره ChainPort

ChainPort یک پل زنجیره ای متقابل نسل بعدی است که امنیت در سطح نگهبان را با قابلیت همکاری کامل فراهم می کند. ChainPort یک معماری امنیتی بی‌سابقه را معرفی می‌کند که توکن‌ها را به صورت ایمن در زنجیره‌های بلوکی تنها با یک کلیک انتقال می‌دهد.

امنیت همیشه برای ChainPort از اهمیت بالایی برخوردار است و 95٪ از وجوه در کیف‌پول‌های ذخیره‌سازی سرد که توسط کارشناسان امنیتی پیشرو صنعت ارائه می‌شوند ذخیره می‌شوند: FireBlocks MPC و Gnosis-safe multi-sig.

ChainPort یک پل بدون مجوز است که در حال حاضر بیش از 190 توکن را بین زنجیره‌های بلوکی منتقل می‌کند و پروژه‌های بیشتری نیز روزانه به آن می‌پیوندند. انتقال در عرض چند دقیقه از طریق یک رابط کاربری دوستانه و ساده بدون نیاز به یکپارچه سازی فنی انجام می شود.

از زمان راه اندازی آن در سال 2021، Chainport مدیریت 40000 پورت و بیش از آن را داشته است 630,000,000 دلار در حجم با مراجعه به ChainPort.io یا خواندن مستندات بیشتر بیاموزید.

برای به روز رسانی به انجمن ChainPort بپیوندید:

ChainPort | توییتر | تلگرام | ChainPort News | مستندات | متوسط | Reddit


این یک بیانیه مطبوعاتی است. خوانندگان باید قبل از انجام هر گونه اقدامی در رابطه با شرکت تبلیغ شده یا هر یک از شرکت های وابسته یا خدمات آن، بررسی های لازم را انجام دهند. Bitcoin.com به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در بیانیه مطبوعاتی ندارد.

توکن PORTX در CEX و DEX فعال می شود - انتشار مطبوعاتی Bitcoin News

رسانه ها

Bitcoin.com منبع برتر برای همه چیزهایی است که مربوط به رمزنگاری است. با تیم رسانه در ads@bitcoin.com تماس بگیرید تا در مورد انتشارات مطبوعاتی، پست های حمایت شده، پادکست ها و گزینه های دیگر صحبت کنید.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا