فوتبالورزشی

مدیر ورزشی باشگاه می گوید رابرت لواندوفسکی می خواهد بایرن را ترک کند | اخبار فوتبال

حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن مونیخ روز شنبه گفت، روبرت لواندوفسکی، مهاجم بایرن مونیخ به سرمربی این باشگاه اطلاع داده است که می‌خواهد برود و قراردادش را با قهرمان آلمان تمدید نکند.

صالحامیدزیچ در آستانه آخرین بازی بایرن در فصل بوندس لیگا در وولفسبورگ، گزارش های گسترده ای را تایید کرد که نشان می دهد دومین گلزن برتر تاریخ بوندس لیگا علیرغم داشتن قرارداد تا سال 2023، ممکن است در راه دور باشد.

این بازیکن به شدت با انتقال به بارسلونا در ارتباط بوده است.

صالحامیدزیچ به اسکای آلمان گفت: “من با لوا صحبت کردم. او در آن گفتگو به من اطلاع داد که نمی خواهد پیشنهاد ما برای تمدید قرارداد را بپذیرد و ما می خواهیم باشگاه را ترک کنیم.”

او گفت که می خواهد کار دیگری انجام دهد. اما موضع ما تغییر نکرده است. واقعیت این است که او تا 30 ژوئن 2023 قرارداد دارد.

لهستانی 33 ساله در سال 2014 از بوروسیا دورتموند به این تیم پیوست و از آن زمان تاکنون هر سال قهرمان لیگ آلمان و همچنین لیگ قهرمانان اروپا در سال 2020 شده است.

مهاجم مورد علاقه تماشاگران، در فصل شنبه که با نتیجه 2-2 در ولفسبورگ در بوندسلیگا به پایان رسید، هدف قرار گرفت تا تعداد گل های خود را به 35 گل برساند و برای پنجمین فصل متوالی جایزه بهترین گلزن لیگ را به دست آورد.

او در این فصل لیگ قهرمانان اروپا نیز 13 گل به ثمر رساند.

صالحامیدزیچ گفت تا کنون هیچ مذاکره ای با باشگاه های دیگر صورت نگرفته است. ژاوی، سرمربی بارسلونا، روز شنبه در پاسخ به سوالی درباره لواندوفسکی، از اظهار نظر در مورد گزارش های رسانه ها خودداری کرد اما گفت که سن بازیکن مشکلی نیست.

در پاسخ به سوالی در مورد سن این بازیکن گفت: “الان قصد ندارم در مورد لواندوفسکی صحبت کنم.” اما باید به شما یادآوری کنم که در 38 سالگی با دنی آلوز موافقت کردم. تنها چیزی که ما به آن اهمیت می دهیم ذهنیت حرفه ای است.

“بازیکنان بهتر از خود مراقبت می کنند. سن در اولویت نیست. اگر آنها ما را بهبود بخشند، این مهم است.”

گل های لواندوفسکی به بایرن کمک کرد تا دهمین قهرمانی متوالی خود در لیگ را کسب کند اما در اوایل جام حذفی آلمان حذف شد و در مرحله یک چهارم نهایی از لیگ قهرمانان اروپا کنار رفت.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا