ارز دیجیتالاقتصادی

پس از افزایش 88 درصدی قیمت در شش روز، امواج خطر سقوط «تقاطع مرگ» را به همراه دارد

افزایش عمده قیمت Waves در این هفته که باعث شد خطرات آن تقریباً دو برابر شود و در جلسات آینده به دلیل الگوی فنی “تقاطع مرگ” کاهش یابد.

قیمت Waves پس از «تقاطع مرگ» در سال 2018 85 درصد سقوط کرد

معیار متقاطع مرگ زمانی ظاهر می شود که میانگین متحرک بلندمدت دارایی بالاتر از میانگین متحرک کوتاه مدت آن بسته شود.

قابل ذکر است، در نمودار هفتگی Waves، میانگین متحرک نمایی 50 هفته ای آن (EMA 50 هفته ای؛ موج قرمز) در هفته منتهی به فوریه از میانگین متحرک نمایی 20 هفته ای خود (EMA 20 هفته ای؛ موج سبز) جهش کرد. 21 – یک متقاطع نزولی.

نمودار قیمت هفتگی WAVES/USD با «صلیب مرگ». منبع: TradingView

این اولین «تقاطع مرگ» Waves در نمودار هفتگی از ژوئن 2018 بوده است. در هر دو مورد، اصلاح در بازار Waves به دلیل فروش گسترده‌تر در بازار ارزهای دیجیتال به دنبال یک روند صعودی گسترده ظاهر شد.

همانطور که اتفاق افتاد، Waves پس از تشکیل متقاطع مرگ در سال 2018 تا 85 درصد سقوط کرد، علیرغم اینکه برای مدت کوتاهی بالاتر از EMAهای 20 هفته ای و 50 هفته ای خود در حرکت های برگشتی صعودی چشمگیر اما جعلی بسته شد.

بنابراین، آخرین اصلاحی صعودی Waves، اگرچه بهترین عملکرد هفتگی آن از آوریل 2018 تاکنون، همچنان در معرض خطرات نزولی بلندمدت قرار دارد. در نتیجه، کاهش قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی 20 هفته ای و 50 هفته ای می تواند یک دور فروش دیگر را در بازار رقم بزند.

سطح فروش امواج

برای یادآوری، Waves، توکن اصلی یک پلتفرم بلاک چین به همین نام، تا 88 درصد در هفته تا به امروز افزایش یافت و در آخر هفته به بیش از 21 دلار رسید.

خبر پیشنهادی:   دیوید مارکوس استارت آپ پرداخت بیت کوین Lightspark – اخبار بیت کوین را راه اندازی کرد

همانطور که کوین تلگراف قبلاً پوشش داده بود، مهاجرت به Waves 2.0، مشارکت با ارائه دهنده خدمات بلاک چین قابل همکاری آلبریج، و یک صندوق 150 میلیون دلاری آینده برای تقویت رشد Waves در ایالات متحده به عنوان دمی برای رونق صعودی Waves عمل کرد.

مطالب مرتبط: 3 دلیل افزایش 100% قیمت Waves در هفته گذشته

اما نشانه‌هایی از اصلاح ظاهر شد زیرا Waves تقریباً 10٪ از بالاترین سطح محلی خود نزدیک به 21 دلار در این شنبه سقوط کرد.

نکته جالب این است که نقطه عطف با خط 1.00 فیب نمودار اصلاحی فیبوناچی ساخته شده از اوج 21.60 نوسانی تا 0.54 نوسانی که به عنوان مقاومت کلیدی در طول اصلاحات ژانویه 2018، آوریل 2021 و نوامبر 2021 – همانطور که در نمودار نشان داده شده است، منطبق است. زیر

پس از افزایش 88 درصدی قیمت در شش روز، امواج خطر سقوط «تقاطع مرگ» را به همراه دارد
نمودار قیمت هفتگی WAVES/USD که “مقاومت بحرانی” آن را نشان می دهد. منبع: TradingView

به عنوان مثال، در آوریل 2021 و نوامبر 2021، گاوها تلاش کردند تا 21.60 دلار را به عنوان حمایت بازگردانند اما شکست خوردند. در نتیجه، Waves بیشتر زمان خود را در سطح 1.00 Fib سپری کرده است تا بالاتر از آن، که حاکی از یک احساس صعودی ناپایدار در اطراف آن است.

فراکتال فیبوناچی نشان می دهد که Waves به سمت خطوط حمایت بعدی خود نزدیک به 17 دلار، 13.50 دلار و 11 دلار حرکت می کند. برعکس، یک حرکت قاطع بالای 21.60 دلار می‌تواند سطوح بالای 34.50 دلار را مجدداً آزمایش کند.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است، شما باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهید.

خبر پیشنهادی:   گزارش تحلیل Onchain می گوید که ذخایر بیت کوین Terra به Binance و Gemini ارسال شده است – Bitcoin News