فوتبالورزشی

چلسی بد شانس و گل در تساوی 0-0 مقابل بورنموث در لیگ برتر | اخبار فوتبال


چلسی آسیب دیده نتوانست در تساوی 0-0 یکشنبه برابر بورنموث به استراحتی که به شدت به آن نیاز داشت برسد و در نیمه آخر جدول رده بندی لیگ برتر جایی که فصل گذشته را به پایان رساند باقی ماند.

کانر گالاگر از چلسی پس از بازی (تصاویر اکشن از رویترز)

چلسی دو بار شوت های خود را وارد دروازه بورنموث کرد و ضربه آزاد دقیقه 51 رحیم استرلینگ از روی تیرک دروازه بورنموث به بیرون رفت. اگرچه مدافع لوی کولویل به دنبال قرار دادن توپ در تور بود، اما او در آفساید اعلام شد.

شوت نیکلاس جکسون در سیزدهم پس از تبادل پاس با میخائیلو مودریک وینگر اوکراینی به تیرک دروازه برخورد کرد.

چلسی به دروازه بان روبرت سانچز نیاز داشت تا با مهار دومینیک سولانکه، مهاجم بورنموث که کار خود را در این باشگاه لندنی آغاز کرد، امتیاز 79 را حفظ کند.

یک روز پس از قطعی شدن دو بازی لیگ برتر با گل‌های پایانی نیمه دوم، بورنموث و چلسی نتوانستند در 8 دقیقه پایان نیمه دوم گلی پیدا کنند.

زمان به پایان رسید و چلسی در حمله فوریت نداشت و با تشویق هوادارانش مواجه شد.

چلسی اکنون تنها یک برد در پنج بازی لیگ کسب کرده و در رده چهاردهم جدول رده بندی لیگ قرار دارد – یک مکان پایین تر از منچستریونایتد و یک مکان بالاتر از بورنموث که هنوز پیروز نشده است.

مصدومیت در تیم چلسی – از جمله کاپیتان ریس جیمز، هافبک مویزس کایسدو و مهاجم کریستوفر نکونکو – به این معنی بود که علیرغم هزینه‌های یک میلیارد دلاری باشگاه در سال گذشته، مائوریسیو پوچتینو مربی نیمکت تعویض‌های خود را با نوجوانانی پر کرد که هنوز اولین بازی خود را در تیم اصلی انجام نداده‌اند. .منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا