کار آفرینی و استارتاپ

Blink، یک برنامه بهره وری با هدف کارگران خط مقدم، 20 میلیون دلار با ارزش 100 میلیون دلاری جمع آوری می کند – TechCrunch

این روزها اپلیکیشن‌هایی که به کارگران خط مقدم ارائه می‌دهند، شاهد افزایش علاقه در بازار هستند، زیرا کسب‌وکارها بالاخره شروع به استفاده از فناوری برای ارتباط بهتر با این کارمندان کرده‌اند و سرمایه‌گذاران به یک فرصت رشد جالب و جدید در فناوری اطلاعات سازمانی چشم دوخته‌اند. در یکی از آخرین تحولات، پلک زدن – یک استارتاپ و اپلیکیشنی به همین نام که بستری را برای کارگران خط مقدم برای استفاده و تعامل با سرویس‌های فناوری اطلاعات مختلف که توسط سازمان‌هایشان و همچنین با یکدیگر استفاده می‌شود، فراهم می‌کند – 20 میلیون دلار جمع‌آوری کرده است، سری A که در حال رهبری است. توسط Next47، با مشارکت سرمایه گذاران اولیه Partech و Techstars. Blink تأیید کرده است که بودجه آن 100 میلیون دلار است.

این استارتاپ از سرمایه برای کاهش دو برابری رشد استفاده خواهد کرد. Blink در لندن تأسیس شد – جایی که با شبکه‌های اتوبوس شهری (جایی که حدود 5000 راننده اتوبوس از برنامه Blink استفاده می‌کنند) و NHS (جایی که هزاران کارگر خط مقدم در نقش‌های بالینی و غیر بالینی نیز در Blink هستند، کشش قوی پیدا کرده است). شان نولان، مدیر عامل شرکت، به من می گوید که این کاربران بسیار درگیر هستند و حدود 72 درصد از همه کاربران به طور متوسط ​​13 بار در روز آن را باز می کنند تا مواردی مانند فیش حقوقی، فهرست نوبتی، حقوق تعطیلات و اضافه کاری را بررسی کنند، تا با یکدیگر چت کنند و مطالب خود را بخوانند. آخرین اطلاعیه های شرکت

اکنون Blink در حال برنامه ریزی برای انتقال مقر خود به نیویورک برای مقابله بهتر با ایالات متحده است. به گفته این شرکت، فرصت جهانی یک فرصت بزرگ است، با تخمینی 2.7 میلیارد نفر در خط مقدم کار می کنند. Blink در حال حاضر حدود 93000 کاربر دارد، بنابراین کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد.

پس از سال ها نادیده گرفته شدن به نفع به اصطلاح کارگران دانش – کسانی که هر روز پشت صفحه نمایش می نشینند و به احتمال زیاد همیشه از نرم افزار استفاده می کنند – کارگران خط مقدم در حال تجربه نوعی رنسانس در دنیای فناوری اطلاعات سازمانی هستند. . در حال حاضر تعدادی از شرکت‌ها راه‌حل‌هایی برای ارائه راه‌حل‌های دیجیتالی بیشتری به آن‌ها می‌سازند، خواه این پلتفرم به آنها کمک کند تا کار پیدا کنند یا هر تعداد اپلیکیشن ارتباطی و بهره‌وری. همین هفته گذشته، یکی از آنها – یکی دیگر از برنامه های بهره وری کارگران خط مقدم به نام When I Work – 200 میلیون دلار جمع آوری کرد. سایر موارد عبارتند از Workplace از Meta (fka Facebook). تیم های مایکروسافت؛ Homebase که در اوایل سال جاری 71 میلیون دلار جمع آوری کرد. Workiz، که بر متخصصان خدمات خانگی تمرکز دارد. WorkWhile; Yoobic (در حال حاضر بیشتر یک پلت فرم بهره وری برای کارگران خط مقدم است). خدمه (که مربع به دست آورد اوایل امسال)؛ و فقط کار می کند (که در ماه سپتامبر برای عمومی شدن ثبت شد).

نولان گفت که رویکرد خاص Blink تلاش برای ایجاد یک رابط کاربری و عملکردی بوده است که هم به فعالیت‌های ناهمزمان و هم اطلاعات بلادرنگ پاسخ می‌دهد، ایده این است که کارگران خط مقدم به احتمال زیاد به دنبال آن نیستند برنامه به طور مداوم در طول روز، بنابراین اولویت برای اطمینان از اینکه چیزهای مهم هنگام انجام آنها ظاهر می شوند، به ویژه بالاتر است.

این شرکت برخی از قابلیت‌ها مانند ویژگی چت خود را در داخل ساخته است، اما در غیر این صورت استراتژی آن یکپارچه‌سازی، یکپارچه‌سازی، یکپارچه‌سازی است. APIها و جریان‌هایی را برای وارد کردن محبوب‌ترین نرم‌افزار مورد استفاده توسط مشتریان خود ساخته است، به طوری که اساساً وقتی کاربر می‌خواهد به اسناد یا اطلاعات هر یک از آنها دسترسی پیدا کند، آن شخص با یک فرآیند ورود به سیستم وارد می‌شود تا این کار را انجام دهد. سپس اساساً از برنامه دیگر در تجربه Blink استفاده می کند.

این شرکت در حال برنامه ریزی برای استخدام حدود 40 نفر دیگر در نیویورک است زیرا به نظر می رسد تعداد 60 کارمند خود را دو برابر کند و به 120 نفر برساند.

شرکت‌های برتر نرم‌افزار سازمانی امروز در حال بررسی مجدد روش کار ما هستند. دانیل کرچلایتنر، شریک Next47، در بیانیه ای گفت: Blink به طور منحصر به فردی برای رهبری در این دسته برای کارگران خط مقدم قرار دارد. ما از بازخوردها و نتایج مشتریان آنها تا کنون متحیر شده ایم، به ویژه تأثیر آن بر حفظ کارمندان. ما مشتاقانه منتظر همکاری با تیم Blink هستیم زیرا آنها به گسترش خود در بازار ایالات متحده و فراتر از آن ادامه می دهند.”


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا