کار آفرینی و استارتاپ

Florence Healthcare، یک پلت فرم گردش کار برای محققان بالینی، 27 میلیون دلار به رهبری Insight Partners – TechCrunch جمع آوری می کند.

مراقبت های بهداشتی فلورانسکه نرم‌افزاری ایجاد می‌کند که سایت‌های کارآزمایی بالینی، حامیان مالی و سازمان‌های تحقیقاتی قراردادی را به هم متصل می‌کند، امروز اعلام کرد که یک سری C-1 27 میلیون دلاری به رهبری Insight Partners جمع‌آوری کرده است. Insight Partners به ​​دلیل برنامه ScaleUp خود شناخته شده است، که به شرکت های نمونه کار کمک می کند تا به سرعت رشد کنند.

این شرکت تا به امروز 114.1 میلیون دلار جمع آوری کرده است و از آخرین تزریق سرمایه خود برای دو برابر کردن بازده آزمایشات بالینی با امکان دسترسی از راه دور استفاده خواهد کرد. این شرکت قصد دارد تا استخدام کند، روی محصولات خود کار کند و ارتباط بین 10000 سایت کارآزمایی بالینی و حامیان مالی را افزایش دهد.

این شرکت دو محصول اصلی دارد. بایندرهای الکترونیکی آن، عملیات را برای محققان بالینی با گردش کار اسناد دیجیتالی که شامل انطباق با مقررات و اتصال از راه دور است، ساده می کند. در همین حال، پلت فرم SiteLink آن، سایت‌ها، حامیان مالی و سازمان‌های تحقیقاتی قراردادی را پیوند می‌دهد. این شرکت گفت SiteLink هر ماه 4 میلیون فعالیت تحقیقاتی از راه دور را تامین می کند.

این شرکت می‌گوید دیجیتالی‌سازی عملیات‌های تحقیقاتی می‌تواند به انجام آزمایش‌های بالینی کمک کند تا بیمارانی که کمتر به آنها معرفی شده‌اند و نمی‌توانند به مراکز پزشکی دانشگاهی بزرگ سفر کنند، نزدیک‌تر شود. فلورانس بهداشت و درمان ادعا می کند که نرم افزار آن اکنون سایت های تحقیقاتی را در فاصله 25 مایلی 80 درصد از جمعیت ایالات متحده تجهیز می کند.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا