فوتبالورزشی

آرسنال ضربه دیگری به چهار تیم برتر لیگ برتر زد | اخبار فوتبال

تلاش متزلزل آرسنال برای صعود به لیگ قهرمانان اروپا پس از شکست 1-0 مقابل ساوتهمپتون در لیگ برتر انگلیس در روز شنبه با شکست دیگری روبرو شد.

شکست شوکه‌کننده خانگی تاتنهام مقابل برایتون در روز شنبه به توپچی‌ها این فرصت را داد تا با رقیب خود در شمال لندن که در رده چهارم قرار دارد، امتیاز کسب کنند.

اما مردان میکل آرتتا فرصت بزرگی را برای استفاده از سنت مری به دست آوردند، زیرا ضربه یان بدنارک در نیمه اول آنها را به چهارمین شکست در پنج بازی محکوم کرد.

آرسنال یک بازی را با تاتنهام حفظ می کند، البته یک سفر دشوار به چلسی، در حالی که آخرین لغزش آن باعث دلگرمی بیشتر برای منچستریونایتد و وستهم، منچستریونایتد و وستهام، چهار تیم برتر تیم برتر می شود.

توپچی ها در بسیاری از بازی های غیر الهام بخش، مالکیت توپ را در اختیار داشتند، اما در غیاب الکساندر لاکازت بیمار، آنها غالباً فاقد یک برتری بودند و به ندرت میزبان مصمم رالف هاسنهاتل را مشکل می کردند.

در مواقعی که این کار را انجام می‌دادند، فریزر فورستر، دروازه‌بان خوش فرم قدیس‌ها، که سیوهای خیره‌کننده‌ای را برای جلوگیری از گلزنان برتر مشترک، بوکایو ساکا و امیل اسمیت روو در هر طرف از پایان قاطع بدنارک ایجاد کرد، ناامید شدند.

پیروزی قدیس‌ها به پنج بازی بدون برد در لیگ پایان داد تا آرزوهای آنها برای رسیدن به نیمه برتر را تقویت کند.

بستن داستان

آرسنال ضربه دیگری به چهار تیم برتر لیگ برتر زد | اخبار فوتبال


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا