فوتبالورزشی

آرسنال پس از پیروزی سخت در برابر آکسفورد، تاریخ جام حذفی را با منچسترسیتی رزرو کرد اخبار فوتبال

آرسنال، رهبر لیگ برتر، در دیدار دور چهارم جام حذفی انگلیس با منچسترسیتی پس از شکست 3-0 آکسفورد یونایتد دوشنبه شب به لطف گل‌های محمد النی و ادی نتیا در نیمه دوم، دیداری با منچسترسیتی را قطعی کرد.

آکسفورد بیشتر پس از آن در نیمه اول خود را حفظ کرد و چند لحظه نگران کننده را به آرسنال داد و در عین حال حریف برجسته خود را به نصف موقعیت در انتهای دیگر محدود کرد.

هنگامی که بن بست توسط الننی شکسته شد و با یک ضربه سر از روی ضربه ایستگاهی فابیو ویرا در دقیقه 63، آرسنال برای آکسفورد بسیار قوی بود. این اولین گل مصری برای باشگاهش از می 2021 بود.

نکتیاه هفت دقیقه بعد با یک پاس گل دیگر ویرا از پیروزی مطمئن شد، قبل از اینکه او پنجمین گل خود را در 5 بازی اخیر خود در تمام رقابت ها برای توپچی ها 14 دقیقه به ثمر رساند تا مهر بر پیروزی آرسنال بزند.

سفر به سیتی قهرمان لیگ برتر در پایان ماه پاداش آرسنال برای این برد است، زیرا تیم میکل آرتتا به فصل خوب خود ادامه می دهد.

آرسنال اکنون در 14 بازی اخیر خود در جام حذفی مقابل تیم هایی خارج از دو دسته برتر فوتبال انگلیس پیروز شده است. رکهام آخرین تیمی بود که در دو لیگ برتر حضور نداشت که در ژانویه 1992 آرسنال را حذف کرد.

آرتتا به آی تی وی اسپورت گفت: «پیروزی در این دورها همیشه سخت است. “شما باید صبور باشید و ما منتظر بودیم تا افتتاحیه ها بیایند.

ادی در حال گلزنی است و به نحوه بازی ما کمک می کند و من برای او خوشحالم. او باید گل بزند و این کار را انجام می دهد.”


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا