فوتبالورزشی

آرسنال چهار امید برتر منچستریونایتد را با پیروزی 3-1 شکست داد | اخبار فوتبال

این برد آرسنال را با 60 امتیاز به رده چهارم رساند، سه امتیاز بیشتر از تاتنهام هاتسپر در رده پنجم که بعداً شنبه به مصاف برنتفورد می رود.

آرسنال ضربه ای به امیدهای منچستریونایتد برای حضور در جمع چهار تیم برتر لیگ برتر وارد کرد زیرا نونو تاوارس، بوکایو ساکا و گرانیت ژاکا در روز شنبه در پیروزی 3-1 به پیروزی رسیدند و شانس تیم میزبان برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده را احیا کردند.

آرسنال به دلیل سرعت زودهنگام خود پاداش دریافت کرد زیرا تاوارس در دقیقه سوم پس از اینکه داوید دخیا، دروازه بان یونایتد، تلاش ساکا را از بین برد، پس از چند دفاع ضعیف توسط میهمانان در امارات، به خانه ضربه زد.

ساکا برتری توپچی ها را از روی نقطه پنالتی پس از خطا روی وینگر دو برابر کرد.

نمایش کند یونایتد لحظات زودگذری را تحت الشعاع قرار داد که در آن آنها تهدید می کردند و یادآور چالشی بود که سرمربی آینده، اریک تن هاگ با آن روبرو بود، هرچند که با ضربه زدن کریستیانو رونالدو در سانتر نمانیا ماتیچ، میهمان یک نتیجه را به دست آورد.

صدمین گل این مهاجم پرتغالی در لیگ برتر بعد از یک هفته دردناک شخصاً پس از مرگ یکی از نوزادان دوقلوی تازه متولد شده اش به ثمر رسید. هواداران آرسنال برای نشان دادن حمایت، در دقیقه هفتم شماره هفت یونایتد را تشویق کردند، همان کاری که هواداران لیورپول در بازی میان هفته خود انجام دادند که لیورپول با نتیجه 4-0 پیروز شد.

یونایتد در نیمه دوم پیشرفت کرد، اما مشکلات آنها عمیق تر شد زیرا برونو فرناندز کاپیتان با ضربه ای ضعیف از نقطه پنالتی به دنبال توپ دستی تاوارس به تیر دروازه برخورد کرد، قبل از اینکه رعد و برق دقیقه 70 از ژاکا، پیروزی توپچی ها را قطعی کرد.

خبر پیشنهادی:   هت تریک کولاکو به ATKMB کمک می کند تا Kings | را فتح کند اخبار فوتبال

این اتفاق پس از مهار عالی آرون رمزدیل دروازه بان آرسنال رخ داد که ضربه دیوگو دالوت را به تیر دروازه هل داد – دومین بار در بازی که این بازیکن به چوب برخورد کرد، در یک روز ناامیدکننده برای یونایتد، که همچنین ضربه رونالدو را به دلیل آفساید مردود اعلام کرد. .

این برد آرسنال را با 60 امتیاز به رده چهارم رساند، سه امتیاز بیشتر از تاتنهام هاتسپر در رده پنجم که بعداً شنبه به مصاف برنتفورد می رود. یونایتد در رده ششم قرار دارد و رالف رانگنیک، سرمربی موقت، در چهار بازی آخر خود با کار سختی روبروست.

بستن داستان

آرسنال چهار امید برتر منچستریونایتد را با پیروزی 3-1 شکست داد | اخبار فوتبال


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا