فوتبالورزشی

آشوب: 6 امتیاز پرسپولیس گواه شخصیت بزرگ این تیم است/ شاگردان گل محمدی خوب بلد بودند آسیا را فراموش کنند.

فرزاد آشوبی در گفت وگو با خبرگزاری پرتو، درباره پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل نساجی گفت: اینکه پرسپولیس پس از باخت مقابل الهلال و حذف از آسیا توانست به خوبی ریکاوری کند، نشانگر این سری است. باختی مانند باخت به الهلال می تواند برای هر تیمی چالشی جدی ایجاد کند و مدت زیادی طول بکشد اما پرسپولیس خوب می دانست آسیا را فراموش کند و به فرم ایده آل خود بازگردد.

وی با اشاره به دو برد پرسپولیس در دو هفته ابتدایی گفت: همین 6 امتیاز گواه کافی برای همه چیز است. البته این دو پیروزی نه تضمینی برای موفقیت در آینده است و نه چیزی که بتوان به راحتی از کنار آن گذشت. اینکه پرسپولیس در دو بازی اول لیگ حداکثر امتیاز را کسب کرده است، موفقیت محسوب می شود.

بازیکن سابق پرسپولیس گفت: البته با جدایی کنعانی ها، فرم دفاعی این تیم از شرایط ایده آل فاصله گرفت و فکر می کنم همچنان نیاز به تقویت خط حمله وجود دارد. در این پست باید بازیکنی در حد استانداردهای شهریار مقانلو یا حتی علی علیپور جذب شود، بازیکنی که همیشه با کوچکترین نوسانی برای حریفان به دردسر می افتد.

آشوبی درباره مشکلات باشگاه پرسپولیس که منجر به اعتراض یحیی گل محمدی شد، تصریح کرد: مسئولان باید حداکثر آرامش و تمرکز را برای کادر فنی و بازیکنان ایجاد کنند. آیا ممکن است فضای اطراف یک تیم ساختار و نظم مناسبی نداشته باشد و از بازیکنان و کادر فنی انتظار داشته باشیم بهترین عملکرد را داشته باشند؟ هر باشگاه یک خانواده بزرگ است و همه چیز به هم متصل است. هر جا که این زنجیره از کار بیفتد، سایر قسمت ها را تحت تأثیر قرار می دهد. با این حال به کادر فنی و بازیکنانی که کمترین تاثیر را در شرایط فعلی داشته اند تبریک می گویم. این قلعه بزرگی برای پرسپولیس است و امیدوارم ادامه داشته باشد.

خبر پیشنهادی:   مائوریسیو پوچتینو در آزمون آزمایشی منچستریونایتد شکست خورد زیرا نمایش تهاجمی ترسو PSG در منچسترسیتی مشکل بزرگی را به نمایش گذاشت و نیمار "بیش از حد" مورد انتقاد قرار گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا