رزمیورزشی

آغاز شدن اردوی نهایی تیم‌های تکواندوی زنان و مردان ناشنوا

به گزارش پرتاواز فدراسیون ورزش های ناشنوایان، 24 تکواندوکار متشکل از 12 ورزشکار زن و 12 ورزشکار پسر تمرینات خود را از امروز آغاز کردند و قرار است این اردوها تا 27 آبان و آغاز مسابقات جهانی تکواندوی ناشنوایان ادامه داشته باشد. توسط تهران برگزار می شود.

مینا رفیع زاده، حمیده شعبانپور و فاطمه توکلی (اصفهان)، فاطمه درشتی و مرضیه خوش احوال (تهران)، پرستو باقری (سمنان)، زهرا ابراهیمی، فاطمه زارع و مریم خدابنده (فارس)، کری‌بزنی شاه‌زانی‌ستانی (فارس)، زارزانی شاه ژانگ در تیم ملی تکواندو بانوان ناشنوا و شاهین ایسیوند، امیر سالار امیری فرد، بهزاد امیری و وحید زینلی (اصفهان)، محمد زعفرانی (البرز)، علیرضا شریفی منش و صاحران جواهری (تهران جواهری)، مسعود رزاقی حضور دارند. (گلستان)، فردین قاسمی، حسین کرمی و مرتضی رضا صفت (گیلان) و محمود اکبری (همدان) اعضای تیم ملی تکواندو ناشنوایان در این اردوی 17 روزه هستند.

آزاده یسایی سرمربی تیم پومسه است و پریسا خانی و بهاره قادریان به عنوان مربی او را همراهی می کنند. محبوبه محمدنژاد نیز مربی زن کیوروگی (کشتی) است.

حسینعلی نعیمی به عنوان سرمربی و محمد سلیمانی به عنوان مربی کیوروگی و علی سلمانی و علی نادعلی به عنوان سرمربی و مربی تیم مردان پومسه حضور دارند.

مسابقات جهانی تکواندو ناشنوایان 2021 به همت کشورمان از 27 آبان لغایت 4 آذرماه در تهران برگزار می شود.

خبر پیشنهادی:   رالف رانگنیک، استاد مدرنی که وظیفه دارد رویاهای منچستریونایتد را دوباره روشن کند | اخبار فوتبال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا