فوتبالورزشی

آنتونیو رودیگر می گوید که برای رئال مقابل لیورپول ریشه می داد | اخبار فوتبال

آنتونیو رودیگر، مدافع آلمانی روز دوشنبه گفت که به دنبال شکست رئال مادرید برای شکست لیورپول در فینال لیگ قهرمانان در ماه گذشته است، زیرا پس از باخت در فینال جام حذفی و جام اتحادیه با چلسی مقابل تیم مرسی ساید، همچنان آسیب دیده است.

رئال در مرحله حذفی با سه برد متوالی مقابل پاریسن ژرمن، چلسی و منچسترسیتی به پایان رسید و در پاریس با نتیجه 1-0 لیورپول را شکست داد.

رودیگر در یک کنفرانس خبری گفت: “من واقعا خوشحال بودم که رئال مادرید قهرمان شد. می دانستم که قرار است اینجا بازی کنم و بعد از آن دو باخت در فینال جام حذفی مقابل لیورپول برای من مانند یک سومین فینال شخصی بود.” بازیکن رئال

مدافع میانی 29 ساله موافقت کرد که با قراردادی 4 ساله به عنوان بازیکن آزاد به لالیگا و قهرمان اروپا بپیوندد زیرا قراردادش با چلسی در پایان فصل 2021-2022 به پایان رسید.

رئال مادرید به دنبال پیروزی است. بازی در این باشگاه به این معناست و من واقعا مشتاق شروع بازی هستم.

رودیگر گفت: “کاری که آنها در سال گذشته در لیگ قهرمانان انجام دادند، توضیح و بیان آن با کلمات سخت بود. باورنکردنی بود. آنها این کار را برخلاف همه شانس ها و تردیدها انجام دادند. واقعاً قابل توجه.”

رودیگر که بخشی از تیم چلسی بود که توسط رئال در مرحله یک چهارم نهایی حذف شد، گفت بازی در برابر تیمی که می تواند باشگاه آینده او باشد مشکلی نیست.

رودیگر گفت: «در آن زمان مطمئن نبودم که به رئال می‌روم، اما به هر حال کار آسانی است زیرا ما حرفه‌ای هستیم و آن عناصر قراردادی خارج از زمین می‌مانند.

“بازی برگشت یک بازی بسیار خاص و فشرده بود، اولین باری که در سانتیاگو برنابئو بازی کردم. همه چیز برای تیم ما خوب پیش می رفت، اما بعد از زدن گل سوم، از اینکه جو هنوز از طرف تماشاگران مثبت بود، شگفت زده شدم. کاملاً تأثیرگذار بود.”

چلسی که در بازی رفت در غرب لندن 3-1 شکست خورد، در بازی برگشت 3-0 پیش افتاد اما به رئال اجازه داد تا دو بار در اواخر نیمه دوم گل بزند و با نتیجه 5-4 به نیمه نهایی راه یابد.

رودیگر از زمان پیوستن به آ اس رم در سال 2017، بازیکن کلیدی چلسی بوده و جام حذفی، لیگ قهرمانان اروپا، لیگ اروپا، سوپر جام یوفا و جام باشگاه های جهان را به دست آورد.

او در آخرین فصل خود 54 بازی در تمام مسابقات انجام داد، همه از ابتدا، بیش از هر بازیکن دیگری در چلسی و با 203 بازی و 12 گل به نام خود کنار رفت.

رودیگر از اولین بازی خود در سال 2014 تاکنون 50 بار برای آلمان بازی کرده است.

این داستان از فید آژانس سیمی بدون تغییر در متن منتشر شده است.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا