فوتبالورزشی

آنتونی بازگشت منچستریونایتد را برای رسیدگی به اتهامات حمله به تاخیر انداخت | اخبار فوتبال


باشگاه لیگ برتر انگلیس روز یکشنبه اعلام کرد آنتونی بلافاصله به منچستریونایتد باز نخواهد گشت تا زمانی که مهاجم برزیلی به اتهامات تجاوز به او رسیدگی کند. باشگاه منچستریونایتد در بیانیه کوتاهی اعلام کرد: منچستریونایتد اتهامات مطرح شده علیه آنتونی را تایید می کند.

آنتونی منچستریونایتد در حال بازی (رویترز)

“بازیکنانی که در مسابقات بین المللی شرکت نکرده اند، قرار است روز دوشنبه به تمرینات بازگردند. با این حال، با آنتونی توافق شده است که بازگشت خود را تا اطلاع ثانوی به تعویق بیاندازد تا به این اتهامات رسیدگی شود.”

آنتونی از ترکیب برزیل برای دو بازی مقدماتی جام جهانی در میان تحقیقات پلیس درباره ادعاهای مطرح شده توسط دوست دختر سابقش گابریلا کاوالین کنار گذاشته شد. آنتونی هرگونه تخلف را رد کرده است.

این بازیکن در پستی در اینستاگرام نوشت: من با منچستریونایتد به توافق رسیده ام که برای مدتی غیبت کنم و به اتهامات مطرح شده علیه خود رسیدگی کنم. این یک تصمیم دوجانبه برای جلوگیری از حواس پرتی برای هم تیمی هایم و جنجال های غیرضروری برای باشگاه بود.

می‌خواهم بی‌گناهی خود را از مواردی که به آن‌ها متهم شده‌ام تکرار کنم، و به طور کامل با پلیس برای کمک به آنها برای رسیدن به حقیقت همکاری خواهم کرد.

هم پلیس برزیل و هم پلیس منچستر بزرگ در حال بررسی این اتهامات هستند. دو زن دیگر از آن زمان تا کنون ادعا کرده اند که توسط آنتونی مورد تعرض فیزیکی قرار گرفته اند، که دستگیر یا متهم نشده است و این ادعاها را نیز رد کرده است.

منچستریونایتد گفت: ما به عنوان یک باشگاه، اعمال خشونت آمیز و توهین آمیز را محکوم می کنیم. ما اهمیت حفاظت از همه کسانی که در این وضعیت دخیل هستند را درک می کنیم و تأثیر این اتهامات بر بازماندگان سوء استفاده را می پذیریم.»

برزیل روز جمعه رقابت های مقدماتی جام جهانی 2026 را با پیروزی 5-1 مقابل بولیوی آغاز کرد. آنها روز سه شنبه به مصاف پرو خواهند رفت.

یونایتد در حال حاضر با شش امتیاز از چهار بازی در رده یازدهم لیگ برتر قرار دارد و روز شنبه میزبان برایتون خواهد بود.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا