فوتبالورزشی

آنتونی در میان اتهامات خشونت خانگی از تیم برزیل کنار رفت | اخبار فوتبال


آنتونی فوتبالیست منچستریونایتد روز دوشنبه به دلیل اتهامات خشونت خانگی علیه این وینگر از فهرست تیم ملی برزیل در مقدماتی جام جهانی کنار گذاشته شد. آنتونی متهم به تعرض به دوست دختر سابقش گابریلا کاوالین در 15 ژانویه است. طبق گزارش ها، آنتونی در اتاق هتل منچستر به گابریلا حمله کرده بود. اتهامات خشونت خانگی برای اولین بار در ژوئن مطرح شد. شکایات بیشتر دیروز توسط شریک سابق آنتونی علنی شد.

آنتونی در تیم 23 نفره فوتبال برزیل که قرار است در بازی های مقدماتی جام جهانی CONMEBOL مقابل بولیوی و پرو شرکت کند، معرفی شد (رویترز)

آنتونی در تیم 23 نفره فوتبال برزیل که قرار است در بازی های مقدماتی جام جهانی CONMEBOL مقابل بولیوی و پرو شرکت کند، معرفی شد. با این حال، آخرین اتهامات، آینده او را در زمین مسابقه زیر سوال می برد.

با توجه به حقایقی که این دوشنبه در مورد آنتونی بازیکن منچستریونایتد علنی شد و نیاز به تحقیق دارد و به منظور محافظت از قربانی ادعایی، بازیکن، تیم برزیل و CBF، سازمان اطلاع می‌دهد که این ورزشکار در بیانیه ای که کنفدراسیون فوتبال برزیل (CBF) به اشتراک گذاشته است، از تیم برزیل خارج شد.

پلیس سائوپائولو و منچستر بزرگ در حال حاضر در حال بررسی کامل این موضوع هستند. در بیانیه‌ای که توسط پلیس منچستر بزرگ منتشر شد، آمده است: «پلیس بزرگ منچستر از ادعاهای مطرح شده آگاه است و تحقیقات برای مشخص کردن شرایط پیرامون این گزارش ادامه دارد.

آنتونی در پاسخ به این اتهامات اظهار داشت که “اتهامات نادرست هستند.”

به احترام هواداران، دوستان و خانواده‌ام، خود را موظف می‌دانم در مورد اتهامات نادرستی که قربانی آن شده‌ام، علناً صحبت کنم. از ابتدا با جدیت و احترام به این موضوع رسیدگی کرده‌ام و توضیحات لازم را به مقامات پلیس ارائه کرده‌ام. تحقیقات پلیس تحت پوشش عدالت است و به همین دلیل نمی توانم محتوای آن را علنی کنم، اما با اطمینان می توانم بگویم که اتهامات نادرست است و شواهدی که قبلاً ارائه شده و موارد بیشتری ارائه می شود نشان می دهد که من از اتهامات وارده بی گناه هستم. آنتونی در بیانیه ای گفته بود که اکنون در رسانه های اجتماعی در دسترس نیست.

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1698773394760577037?s=20

آنتونی با انجام 48 بازی تا کنون با پیراهن منچستریونایتد، 8 گل زده است. او تاکنون در چهار بازی این فصل لیگ برتر شرکت کرده است. شیاطین سرخ در آخرین بازی خود در منچستریونایتد مجبور شدند با نتیجه 3-1 در خارج از خانه مقابل آرسنال شکست بخورند.

آنتونی سال گذشته نماینده برزیل در جام جهانی فوتبال در قطر بود. در فوتبال بین المللی، آنتونی تاکنون در 16 بازی دو گل به ثمر رسانده است. مدیریت تیم برزیل، گابریل ژسوس، مهاجم آرسنال را به عنوان جانشین آنتونی برای مسابقات مقدماتی جام جهانی این ماه انتخاب کرد. سلکائو در اولین بازی مقدماتی خود در بلم، جمعه شب، میزبان بولیوی خواهد بود. دیدار برزیل و پرو قرار است هفته آینده در لیما برگزار شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا