فوتبالورزشی

آنخل دی ماریا در صورت بازگشت برای بازی در روزاریو در آرژانتین تهدید به مرگ می شود اخبار فوتبال


پلیس و دادستان آرژانتین در حال تحقیق درباره تهدید مرگ ناشناس آنجل دی ماریا، ستاره فوتبال است که اوایل دوشنبه در زادگاهش روزاریو تحویل داده شد.

آنخل دی ماریا مهاجم آرژانتینی (AFP)

کارکنان مجتمع مسکونی Funes Hills Miraflores که برنده جام جهانی معمولاً در آن منطقه اقامت دارد، گفتند که آنها بسته ای را پیدا کردند که حاوی تهدید مرگ برای خانواده دی ماریا در صورت بازگشت او برای بازی در یکی از باشگاه های شهر بود.

هندوستان تایمز – سریعترین منبع شما برای اخبار فوری! الان بخوان.

وینگر 36 ساله بنفیکا در پرتغال اخیراً گفت که می تواند دوباره برای باشگاه دوران کودکی خود روزاریو سنترال بازی کند. او در حال حاضر در آمریکا برای تور آرژانتین حضور داشت.

استبان سانتانتینو، که در بخش امنیتی دولت محلی کار می کند، به شبکه تلویزیونی تودو نوتیسیاس گفت: «این نوع تهدید آشوب اجتماعی زیادی به همراه دارد و هدف آنها این است – ترساندن مردم و ضربه زدن به چهره های عمومی.

روزاریو تحت تاثیر امواج خشونت بین گروه های رقیب فروش مواد مخدر قرار گرفته است. نرخ قتل در شهر 22 نفر در هر 100000 نفر است که بسیار بالاتر از میانگین آرژانتین 4.2 در هر 100000 است.

خشونت در روزاریو یک سال پیش بر یکی دیگر از قهرمانان جام جهانی تأثیر گذاشت. افراد مسلح ناشناس به سوپرمارکت متعلق به یکی از بستگان لیونل مسی تیراندازی کردند. آنها همچنین پیامی را گذاشتند که روی آن نوشته شده بود: “مسی، ما منتظرت هستیم.”منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا