دانش و فناوریموبایل و تبلت

آیا باید اپل واچ را در روز پرایم بخرید؟


اپل واچ سری 8

329 دلار 399 دلار 70 دلار صرفه جویی کنید

اپل واچ سری 8 یکی از جدیدترین مدل های اپل واچ است و تخفیف شگفت انگیزی برای آن برای روز پرایم وجود دارد که 120 دلار تخفیف دارد.

روز پرایم آمازون فرا رسیده است و تعدادی از معاملات عالی در میان محصولات زیادی وجود دارد. با این حال، نکته ای که در مورد معاملات وجود دارد این است که اگر قبلاً برای محصولی که معامله روی آن است وارد بازار شده باشید، معامله خوبی است، در غیر این صورت فقط پولی را خرج می کنید که ممکن است در غیر این صورت خرج نکرده باشید.


با در نظر گرفتن این موضوع، اگر می‌پرسید که آیا Prime Day زمان خوبی برای خرید اپل واچ است، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.


آیا Prime Day زمان خوبی برای خرید اپل واچ است؟

پاسخ کوتاه به این سوال بله است، اما فقط در صورتی که پول کم باشد و این پول در یکی از جدیدترین مدل‌ها باشد تا مدل قدیمی‌تر، که در حال حاضر چنین است. به طور معمول، برخی از تخفیف‌ها در مدل‌های اپل واچ در روز پرایم وجود دارد، و اگرچه در گذشته بسیار زیاد نبوده‌اند، امسال تخفیف‌های خوبی وجود دارد. به علاوه، هر گونه پولی که از محصولات جدید اپل به دست می‌آید از نظر ما یک امتیاز است.

اگر قبلاً به خرید یکی از این محصولات فکر کرده اید، چه اپل واچ یا چیز دیگری، مانند آی پد، این پول تخفیف حتی بیشتر است. تعدادی از معاملات در دسترس برای مدل های اپل واچ وجود دارد، اما ما گمان می کنیم که آنها خیلی زود به پایان می رسند، بنابراین زیاد منتظر نمانید.

مدل های اپل واچ که باید در روز پرایم بخرید کدامند؟

ما خرید اپل واچ سری 7 یا جدیدتر را در طول فروش در روز پرایم توصیه می کنیم، البته در حالت ایده آل واچ اولترا، واچ سری 8 یا واچ SE (نسل دوم). هر پولی از آخرین مدل‌ها – که Watch Ultra، Watch Series 8 و Watch SE (نسل دوم) هستند – عالی است زیرا خود اپل تخفیفی ارائه نمی‌دهد، بنابراین اگر بتوانید حتی 30 دلار یا 30 پوند تخفیف بگیرید، بهتر از پرداخت کردن است. قیمت کامل. در زمان به‌روزرسانی این مقاله، 50 دلار تخفیف برای Watch SE (2022) و 120 دلار تخفیف برای سری 8 وجود دارد که شگفت‌انگیز است.

به طور معمول، معاملات مدل‌های قدیمی‌تر – مانند سری 7 از سال 2021 – روی مدل‌های GPS و Cellular هستند، بنابراین در حالی که گاهی اوقات پول زیادی دریافت می‌کنید، در نظر بگیرید که آیا واقعاً به تلفن همراه نیاز دارید یا خیر. اینجاست که برای دریافت تماس‌ها و پیام‌ها در اپل واچ نیازی نیست آیفون خود را همراه خود بیاورید، اما به خاطر داشته باشید که علاوه بر هزینه ساعت، به برنامه‌ای ماهیانه نیاز دارید و نه همه افراد. از این عملکرد به اندازه کافی برای تضمین پول نقد اضافی استفاده می کند. این معاملات معمولاً به جای مدل‌های آلومینیومی روی مدل‌های استیل ضد زنگ نیز انجام می‌شود، بنابراین در حالی که گاهی اوقات به نظر می‌رسد پول زیادی ندارند، می‌توانید با قیمت کامل اپل واچ SE (نسل دوم) یا Apple Watch فقط GPS آلومینیومی هزینه کمتری بپردازید. سری 8، که هر دوی آنها را نسبت به فولاد ضد زنگ سری 7 توصیه می کنیم.

در حالی که مدل‌های فولادی ضد زنگ دوست‌داشتنی و ممتاز هستند، هزینه بسیار کمی دارند و می‌توانید بند ممتاز تری بخرید تا مدل آلومینیومی آن با کیفیت‌تر به نظر برسد و همچنین در هزینه شما صرفه‌جویی شود.

بنابراین در پاسخ به این سوال که آیا باید اپل واچ را در روز پرایم روز بخرید، پاسخ مثبت است، اما توصیه می کنیم مطمئن شوید که یکی از جدیدترین مدل ها یا سری 7 در قدیمی ترین با توجه به اینکه سری 9 قرار است عرضه شود، باشد. در چند ماه همچنین مطمئن شوید که برای ویژگی‌های اضافی که شاید به آن‌ها نیاز ندارید، مانند عملکرد سلولی یا فولاد ضد زنگ به عنوان یک ماده، پولی پرداخت نمی‌کنید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا