ارز دیجیتالاقتصادی

آیا بیت کوین می تواند دوباره در مارس 2023 به 25 هزار دلار برسد؟ گفتگوهای بازار را به صورت زنده تماشا کنیددر قسمت این هفته از گفتگوهای بازار، کوین تلگراف از آدریان زدونچیک یا همانطور که در توییتر به نام کریپتو بیرب شناخته می شود استقبال می کند. او بنیانگذار و مدیر عامل The Birb Nest، یک پلت فرم جامعه تجاری است. او همچنین یک تکنسین بازار، مهندس شیمی، کارآفرین، مربی و تأثیرگذار با بیش از 655000 دنبال کننده در توییتر است.

ما کارها را با یک سوال ساده شروع می کنیم: رویکرد کلی Zduńczyk یا مجموعه روش هایی که او هنگام شروع به برقراری ارتباط با بازار در صبح ها طی می کند چیست؟ او چگونه شروع به تصمیم گیری می کند که آیا باید در یک روز معین معامله کند یا به طور کلی دور بماند؟ برخی از معیارهای جامعی که او برای سنجش جهت و احساسات کلی بازار به ویژه هنگام مطالعه آلت کوین ها به آن نگاه می کند چیست؟

در آغاز سال 2023 هیجان زیادی وجود داشت و بیت کوین (BTC) بالاخره از عملکرد جانبی خود خارج شد و به سمت صعود حرکت کرد. اکنون که اوضاع کمی آرام شده است و قیمت بیت کوین در حدود 23000 دلار است، از Zduńczyk می پرسیم که چه احساسی نسبت به بازار دارد و آیا سکه هایی وجود دارد که در این مدت برای او برجسته باشد یا خیر.

نصف شدن بعدی بیت کوین هنوز حدود یک سال و یک ماه باقی مانده است، با این حال مردم در حال حاضر شروع به صحبت در مورد آن و تدوین استراتژی هایی برای آن کرده اند. ما بینش Zduńczyk را در مورد اینکه چگونه فکر می کند این چرخه ممکن است در حال توسعه باشد، دریافت می کنیم.

در ماه مارس است و به نظر می رسد که Zduńczyk فکر می کند که ممکن است مانند فوریه برای بیت کوین مهربان نباشد – ما از او دلیل خود را در پشت این ادعا می خواهیم. به نظر می رسد بیت کوین در حال رسیدن به مرز 25000 دلار است و دوباره پایین می آید و در حدود 23000 دلار است. چه اتفاقی باید بیفتد تا بیت کوین 25000 دلار را پشت سر بگذارد و از آن حمایت کند و از آن عبور کند؟

ما همه اینها و موارد دیگر را پوشش می دهیم، بنابراین مطمئن شوید که تا انتها با ما همراه باشید زیرا بازارها و تحقیقات کوین تلگراف نیز سوالات و نظرات شما را در طول نمایش دریافت خواهند کرد، بنابراین مطمئن شوید که آنها را آماده اجرا کنید.

Market Talks هر پنجشنبه ساعت 12:00 عصر به وقت شرقی (5:00 بعد از ظهر UTC) به صورت زنده پخش می شود. هر هفته، مصاحبه‌هایی با برخی از تأثیرگذارترین و الهام‌بخش‌ترین افراد صنعت کریپتو و بلاک چین ارائه می‌شود. بنابراین، سر به سمت صفحه YouTube Markets & Research Cointelegraph و دکمه‌های لایک و اشتراک را برای همه ویدیوها و به‌روزرسانی‌های آینده ما بشکنید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا