دانش و فناوریموبایل و تبلت

آیا تیم کوک به تازگی اپل را در حال کار بر روی یک هدست واقعیت افزوده اذیت کرده است؟

(جیب پرز) – تیم کوک، مدیر عامل اپل اخیراً مصاحبه ای با روزنامه چاینا دیلی انجام داده است، جایی که ممکن است اشاره نکرده باشد که اپل در حال کار بر روی یک هدست واقعیت افزوده است.

وقتی از او پرسیده شد که یک هدست AR برای موفقیت در بازار مصرف به چه چیزهایی نیاز دارد، مدیر اجرایی درباره اینکه اپل چگونه علاقه فعالی به فناوری واقعیت افزوده دارد، صحبت کرد و در پایان، او حتی به بینندگان گفت: «با ما همراه باشید و خواهید دید که ما چه داریم. پیشنهاد دادن”. ارزش دیدن کل کلیپ در توییتر را دارد – که توسط آن مشاهده شد 9to5Mac – ببینید مصاحبه کننده چگونه سوال را می پرسد و خودتان پاسخ نسبتاً خجالتی کوک را تماشا کنید.

نمی توان فکر کرد که آیا کوک به این موضوع اشاره می کند که اپل در حال توسعه یک هدست واقعیت افزوده است. به خاطر داشته باشید که این شرکت حداقل برای پنج سال شایعه شده است که در حال توسعه نوعی هدست، چه AR یا AR/VR است. هم کوک و هم مصاحبه کننده احتمالاً از گزارش ها اطلاع دارند.

در طول مصاحبه، کوک اعتراف کرد که «نمی‌تواند هیجان‌زده‌تر» در مورد AR باشد، اگرچه او همچنین خاطرنشان کرد که این فناوری هنوز در مراحل اولیه قرار دارد.

مدیر عامل اپل در چند سال گذشته چندین بار در مورد AR صحبت کرده است، حتی گفته است که “بخش بسیار مهمی از آینده اپل استآخرین گزارش‌ها نشان می‌دهد که کار اپل بر روی نسل اول هدست تقریباً کامل شده است. طبق گزارش‌ها، این شرکت توسعه یک سیستم عامل را نیز به نام Reality OS آغاز کرده است.

با وجود تمام این شایعات، اپل هنوز به طور رسمی چیزی را تایید یا اعلام نکرده است. در واقع، بسیاری از مردم فکر می کردند که اپل در WWDC 2022 این هدست را اذیت خواهد کرد. اما این هرگز اتفاق نیفتاد.

نوشته مگی تیلمن.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا