دانش و فناوریموبایل و تبلت

آیا می توانید Predator جدید را استریم کنید؟

(Pocket-lint) – Prey آخرین محصول در مجموعه Predator است و قرار است تابستان امسال به طور انحصاری در سرویس‌های استریم دیزنی عرضه شود. در اینجا همه چیزهای اکشن و هیجان انگیز آینده استودیو قرن بیستم وجود دارد، از جمله اینکه چه زمانی و کجا می توانید آن را به صورت آنلاین تماشا کنید.

فاکس قرن بیستم

Prey (2022): آنچه باید بدانید

داستان در 300 سال پیش در کشور کومانچ رخ می دهد، پری داستان نارو (با بازی امبر میدتاندر)، یک جنگجوی ماهر را روایت می کند که توسط شکارچیان در دشت های بزرگ بزرگ شده است. وقتی خطری مردمش را تهدید می کند، او طعمه نمی شود. او چیزی را که به نظر می رسد یک شکارچی بیگانه بسیار تکامل یافته با سلاح های پیشرفته است، می پذیرد.

کارگردان دن تراختنبرگ گفته است که هدفش از این فیلم بازگشت به ریشه های سری Predator است.

در اینجا لاگین رسمی استودیو قرن بیستم برای Prey است:

“داستان اصلی شکارچی در دنیای ملت کومانچ 300 سال پیش. نارو، یک زن جنگجوی ماهر، برای محافظت از قبیله خود در برابر یکی از اولین شکارچیان بسیار تکامل یافته که بر روی زمین فرود آمد، می جنگد.”

Prey (2022): تاریخ انتشار استریم

Prey در 5 آگوست 2022 نمایش داده می شود.

Prey (2022): کجا به صورت آنلاین تماشا کنیم

Given Prey یک فیلم متعلق به استودیوی قرن بیستم دیزنی است که به طور انحصاری در سرویس های پخش مختلف دیزنی در سراسر جهان عرضه خواهد شد.

ایالات متحده

Prey در Hulu در ایالات متحده پخش خواهد شد. Hulu از 6.99 دلار در ماه شروع می شود.

انگلستان

Prey یک ستاره اصلی در Disney+ در بریتانیا و در تمام مناطق دیگر به جز آمریکای لاتین خواهد بود. هزینه اشتراک دیزنی + 7.99 پوند در ماه است.

squirrel_widget_187869

آمریکای لاتین

Prey به Star+ Original در آمریکای لاتین خواهد آمد.

فاکس قرن بیستمچگونه Prey (2022) را تماشا کنیم: آیا هنوز می‌توانید فیلم جدید Predator را پخش کنید؟ عکس 3

Prey (2022): بازیگران و گروه

Prey تقریباً به طور کامل از استعدادهای First Nation مانند Midthunder، Dakota Beavers، Stormee Kipp، Michelle Thrush و Julian Black Antelope برخوردار است.

دن تراختنبرگ (The Boys and 10 Cloverfield Lane) فیلمنامه را توسط پاتریک آیسون (Jack Ryan) کارگردانی کرده است.

جان دیویس (غارتگر) و جان مایرز (هیولاهای خدا) تهیه کنندگان هستند و لارنس گوردون (نگهبانان)، مارتی یوینگ (فصل دوم)، جیمز ای توماس، جان سی توماس، و مارک توبروف (جزیره فانتزی) به عنوان اجرایی فعالیت می کنند. تهیه کنندگان.

Prey (2022): تریلرها

در ژوئن 2022، استودیو قرن بیستم اولین تریلر کامل اسپین آف Predator را منتشر کرد. می توانید آن را در. بالای این صفحه

آیا می توانید Predator جدید را استریم کنید؟

طعمه (2022): چگونه به عقب برسیم

برای اینکه بازی Prey را قبل از عرضه در تابستان امسال پشت سر بگذارید و آماده شوید، ابتدا باید فرنچایز Predator را تماشا کنید. و همچنین فرنچایز Alien.

درست است: دو تا از نمادین ترین هیولاهای سینمایی که تا به حال از یک جهان سینمایی استفاده می کنند.

به لطف فیلم های Alien vs Predator، فرنچایز Alien و Predator به هم نزدیک شدند تا در یک جدول زمانی اتفاق بیفتند. اکنون، در مجموع 12 فیلم برای تماشا وجود دارد – اگر می خواهید دوباره به دنیای بیگانه نگاه کنید – قدیمی ترین آنها فیلم کلاسیک بیگانه ساخته ریدلی اسکات در سال 1979 است که در سال 2122 اتفاق می افتد. با این حال، اولین فیلم، از نظر زمانی، اولین درنده است. ، سال اکران آن را تنظیم کرد: 1987.

برای پیچیده‌تر شدن اوضاع، سازندگان این فیلم‌ها تخم‌های عید پاک را در فیلم‌های دیگر کاشته‌اند. همراه با تئوری های آنلاین، این منجر به گنجاندن بلید رانر در جهان بیگانه شده است. (ریدلی اسکات کارگردانی مشابه Alien دارد.) برای کمک به شما در درک جدول زمانی Alien-Predator، همه فیلم‌ها را به ترتیب زمانی قرار می‌دهیم و Blade Runner را به عنوان امتیاز در نظر می‌گیریم:

نوشته مگی تیلمن.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا