دانش و فناوریموبایل و تبلت

آیا PS Plus خراب است؟ بازی های PS5 و PS4 دوباره آنلاین می شوند

(Pocket-lint) – پلی استیشن پلاس در بیشتر ساعات امروز از کار افتاد. با این حال، دارندگان PS5 و PS4 در سراسر جهان اکنون شاهد بازگشت این سرویس به صورت آنلاین هستند.

مشکلات از اوایل صبح امروز (به وقت بریتانیا) شروع شد و کاربرانی را که نرم افزار سیستم جدید را دانلود و بر روی کنسول خود نصب کردند، تحت تاثیر قرار داد.

ما مشکلاتی با Grand Theft Auto Online و FIFA 22 داشتیم که نمی‌توانستیم به حالت‌های بازی آنلاین چندنفره دسترسی داشته باشیم. اما ظاهراً هر دو در حال حاضر دوباره کار می کنند.

در مورد FIFA 22، هر بار که می‌خواستیم یک مسابقه را شروع کنیم (در همه حالت‌های چند نفره)، ما را به صفحه منوی Ultimate Team بازگرداندند. GTA Online یک مشکل بزرگتر ارائه کرد – ادعا کرد که ما حتی عضویت فعال PS Plus نداریم.

همین موضوع به طور گسترده برای بازی های دیگر آنلاین و توسط بسیاری از کاربران گزارش شده است.

پلی استیشن هنوز در مورد این قطعی یا علت وقوع آن اظهار نظر نکرده است. حساب توییتر خدمات مشتری در بریتانیا، @AskPS_UK، از زمانی که اعلام کرد “آگاه است برخی از بازیکنان با عملکرد پلی استیشن پلاس مشکل دارند” در پاسخ به بازیکنان مربوطه، به روز نشده است.

نرم افزار سیستم جدید برای اولین بار امروز، چهارشنبه 23 مارس 2022 در دسترس قرار گرفت. این نرم افزار کنترل صوتی، بهبودهای رابط کاربری و تعدادی اصلاحات را اضافه می کند.

نوشته ریک هندرسون
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا