دانش و فناوریلپ تاپ

آیفون شما یک ویژگی تصویر زمینه ویژه دارد – این ترفند باعث می شود صفحه نمایش شما پاپ کند

آیفون 14 و آیفون 14 پرو با انتخاب ویژگی‌های پیشرفته، از جزیره دینامیک جدید گرفته تا ویژگی‌های ایمنی مختلف مانند اتصال ماهواره‌ای و تشخیص تصادف، مورد توجه قرار گرفته‌اند. اما به‌روزرسانی iOS 16 با ارتقای بیشتر تقریباً در همه آیفون‌ها، از جمله، همراه است سرانجام قادر به شخصی سازی کامل صفحه قفل خود باشید.

تغییر ظاهر صفحه قفل شما، از نوع فونت گرفته تا ابزارک های مورد نیاز، راهی عالی برای ایجاد یک لمس شخصی به آیفون شما است. با این حال، برای اینکه آن را بیشتر برجسته کنید، می توانید از ویژگی کاغذ دیواری ویژه استفاده کنید واقعا عکس انتخابی خود را پاپ کنید و تنها کاری که باید انجام دهید این است که Depth Effect را روشن کنید.

در حالی که در همه شرایط نمی‌توان از Depth Effect استفاده کرد، به خصوص اگر می‌خواهید سایر ویژگی‌های سفارشی‌سازی را که iOS 16 به ارمغان می‌آورد، اعمال کنید، این یک راه عالی برای زیبا کردن تصویر زمینه صفحه قفل شما است. به هر حال، برای ویژگی‌های بیشتر iOS 16 که از آن‌ها اطلاعی نداشتید، به دنبال آن نباشید.

نحوه استفاده از Depth Effect در آیفون

Depth Effect افکت عکس چند لایه جدید اپل است که به طور یکپارچه سوژه را در یک عکس در مقابل زمان در صفحه قفل قرار می دهد. شاید زیاد به نظر نرسد، اما یک ویژگی خاص است که هر بار که آیفون خود را برمی دارید، چیزهایی را که برای شما مهم هستند برجسته می کند. متأسفانه، به این معنی است که باید از ویجت های Lock Screen فداکاری کنید، زیرا نمی توان از هر دو ویژگی همزمان استفاده کرد.

توجه داشته باشید: Depth Effect فقط روی مدل‌های آیفون با A12 Bionic یا بالاتر کار می‌کند، به این معنی که فقط iPhone XS، XS Max و XR یا جدیدتر می‌توانند از آن استفاده کنند.

با این حال، اگر می‌خواهید عکس‌های صفحه قفل خود را برجسته کنید، تنها چیزی که لازم است چند ضربه برای استفاده از Depth Effect است.

(اعتبار تصویر: آینده)

1. بدون باز کردن آن، آیفون خود را روشن کنید و هر نقطه از صفحه قفل را به مدت طولانی فشار دهید.
2. منوی سفارشی سازی ظاهر می شود. روی نماد آبی رنگ “+” ضربه بزنید.
3. عکس را انتخاب کنید می خواهید به عنوان تصویر زمینه خود تنظیم کنید. اپل مجموعه‌ای از پیش‌تنظیم‌های شما را دارد و همچنین انتخاب می‌کنید.
4. اگر قبلاً اعمال نشده است، روی نماد سه نقطه ضربه بزنید.
5. جلوه عمق را فشار دهید.
6. افزودن را انتخاب کنید وقتی تمام شد


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا