ارز دیجیتالاقتصادی

اتاق بازرگانی دیجیتال ایالات متحده از بایننس حمایت می کند و از SEC می خواهد شکایت خود را کنار بگذارددر اقدامی مهم در روز پنجشنبه، اتاق بازرگانی دیجیتال ایالات متحده، یک گروه پیشرو در حمایت از سیاست گذاری ارزهای دیجیتال، با ارسال خلاصه نامه ای از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) خواست که شکایت خود علیه غول ارزهای دیجیتال Binance را رد کند.

مرجع SEC زیر سوال رفت: اتاق تجارت دیجیتال از بایننس پشتیبانی می کند

در جولای 2014 توسط Perianne Boring تاسیس شد اتاق بازرگانی دیجیتال ایالات متحده یک انجمن تجاری و گروه مدافع مستقر در واشنگتن دی سی است که دارایی های رمزنگاری و فناوری بلاک چین را ترویج می کند. در 19 اکتبر، این گروه یک درخواست را ثبت کرد خلاصه amicus بایننس از بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات حمایت می کند.

در این خلاصه، اتاق بر اهمیت حفظ مرزهای قضایی شفاف، هشدار نسبت به تجاوز به اختیارات SEC تاکید کرد. آنها استدلال می کنند که گسترش قانون اوراق بهادار ایالات متحده به مناطق غیرمرتبط با بازارهای اوراق بهادار می تواند عواقب ناخواسته ای برای بخش های مختلف اقتصاد ایالات متحده داشته باشد.

اتاق با غوطه ور شدن در اصل موضوع، ماهیت توکن ها را توضیح داد. در حالی که آنها موافق هستند که توکن های مرتبط با “قراردادهای سرمایه گذاری” در حیطه اختیارات SEC قرار می گیرند، اما استدلال می کنند که بسیاری از توکن ها، پس از جدا شدن از وعده سرمایه گذاری اولیه خود، نباید به عنوان اوراق بهادار طبقه بندی شوند. آنها تأکید می کنند که معاملات در چنین نشانه هایی صرفاً فروش دارایی است.

گروه حمایت از کریپتو نوشت:

SEC از معادل یک فروشگاه مواد غذایی فروش پرتقال و سایر میوه ها یا یک بازار تجارت الکترونیک آنلاین مانند آمازون شکایت می کند. توکن ها به تنهایی اوراق بهادار نیستند و بازارهایی که در آن برای خرید و فروش در دسترس هستند بورس اوراق بهادار نیستند.

اتاق با برجسته کردن تصمیمات اخیر دادگاه، به مواردی اشاره کرد که توکن ها قرارداد سرمایه گذاری تلقی نمی شدند. به ویژه، آنها به مورد “ریپل” استناد کردند و نشان دادند که موضوع قرارداد سرمایه گذاری ذاتاً یک اوراق بهادار نیست. با این حال، در مورد ریپل، در حالی که XRPفروش برنامه‌ریزی شده اوراق بهادار تلقی نمی‌شود، فروش نهادی است هنوز مورد رقابت.

این خلاصه بر نیاز مبرم به یک چارچوب نظارتی شفاف برای دارایی های دیجیتال تاکید کرد. با تکرار احساسات سناتور سینتیا لومیس، اتاق تاکید کرد که کنگره باید راهنمایی های روشنی برای تقویت نوآوری ارائه دهد و در عین حال حمایت از مصرف کننده را تضمین کند.

با توجه به رویکرد SEC، اتاق به طور ماهرانه اشاره کرد که نهاد نظارتی ممکن است فراتر از محدودیت های مجاز خود قدم بگذارد. آنها از دادگاه ها خواستند تا اطمینان حاصل کنند که اقدامات SEC با نیات مطرح شده توسط کنگره مطابقت دارد.

با پایان دادن به استدلال های خود، اتاق قاطعانه از رد پرونده SEC علیه Binance حمایت کرد. ادعای آنها بر این باور بود که اقدامات بایننس اتهامات وارده به صرافی را تضمین نمی کند.

نظر شما در مورد خلاصه نامه amicus اتاق که از SEC خواسته است از پرونده علیه Binance عقب نشینی کند، چیست؟ نظرات و نظرات خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا