فوتبالورزشی

اتریش با شکست آذربایجان راهی یورو 2024 شد | اخبار فوتبال


اتریش روز دوشنبه با پیروزی 1-0 خارج از خانه مقابل آذربایجان در باکو راهی یورو 2024 شد تا مطمئن شود که در جمع دو تیم برتر گروه F قرار خواهد گرفت.

مارسل سابیتزر اتریشی اولین گل خود را جشن گرفت (رویترز)

مارسل سابیتزر، هافبک بوروسیا دورتموند، سه دقیقه پس از ورود به زمین به عنوان یار تعویضی، یک پنالتی را به ثمر رساند تا برای سومین دوره متوالی اتریش در مسابقات قهرمانی اروپا حضور داشته باشد.

شاگردان رالف رانگنیک هفته گذشته از شکست خانگی 3-2 مقابل بلژیک شانه خالی کردند و در میان هشت کشوری که اکنون حضور در مسابقات 24 تیمی سال آینده در آلمان را تضمین کرده اند، به آنها ملحق شدند.

اتریش در اوایل نیمه دوم با ضربه ایستگاهی سابیتزر توسط بازیکنی در دیوار آذربایجان پنالتی اعلام شد.

گل چهارم او در مقدماتی و دومین ضربه نقطه‌ای او در چهار روز، برای قطعی کردن پیروزی کافی بود زیرا تورال بایراموف فرصت شکوهمندی را برای گل تساوی آذربایجان از دست داد.

اتریش با 10 بازیکن به پایان رسید و گیدو بورگستالر پس از دریافت دو کارت زرد در وقت های تلف شده از بازی اخراج شد.

پنجمین برد در هفت بازی، اتریش را با 10 امتیاز بیشتر از سوئد رده سومی که باید به مرحله پلی آف برود تا برای اولین بار پس از یورو 96 از صعود به مرحله حذفی جلوگیری کند، جلو افتاد.

اتریش در 16 امتیاز با بلژیک مساوی است اما یک بازی بیشتر از صدرنشین گروه بدون شکست انجام داده است. آنها مبارزات مقدماتی خود را در خارج از خانه استونی در ماه آینده به پایان می‌رسانند.

“اخبار هیجان انگیز! هندوستان تایمز اکنون در کانال های WhatsApp است اتریش با شکست آذربایجان راهی یورو 2024 شد | اخبار فوتبال همین امروز با کلیک کردن روی لینک مشترک شوید و از آخرین اخبار مطلع شوید!” اینجا کلیک کنید!

آخرین اخبار بازی های آسیایی 2023 را مشاهده کنیدمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا