فوتبالورزشی

اثر سونیل چهتری: 50000 بلیط برای مسابقات مقدماتی جام ملت های آسیا موجود است | اخبار فوتبال

یک روز پس از اینکه سونیل چهتری گفت که از گزارش‌هایی مبنی بر موجود بودن تنها 15000 بلیت برای هر یک از سه روز بازی مقدماتی جام ملت‌های آسیا در استادیوم سالت لیک شگفت‌زده شده است، فدراسیون فوتبال سراسر هند (AIFF) تعداد بلیت‌ها را برای چهارشنبه که هند در اختیار داشت به 50000 افزایش داد. کامبوج را از ساعت 8:30 بعد از دیدار هنگ کنگ با افغانستان بازی کنید. تمامی بلیط ها رایگان هستند.

راهول پرشار از دپارتمان مسابقات فدراسیون گفت: فدراسیون بین المللی فوتبال برای روز چهارشنبه 50 هزار بلیت پیش بینی کرده است. بسته به پاسخ، AIFF در مورد اعداد و ارقام روزهای باقی مانده بازی تصمیم می گیرد.

همچنین بخوانید | بدون ازدحام در خانه مزیتی وجود ندارد: سونیل چتری

پس از اینکه چهتری در مورد عدم پاسخگویی ناباورانه به نظر می‌رسید، بلیط‌ها در عرض چند دقیقه پس از در دسترس قرار گرفتن از طریق یک وب‌سایت در بعدازظهر شنبه تمام شد. پرشار گفت به این دلیل که بخشی از بلیت ها آزاد شده است.

یکی دیگر از مسئولان فدراسیون گفت: پس از تخصیص بلیت به دولت، IFA و شرکای AIFF، تنها حدود 8000 بلیت باقی مانده و بخشی از آن در دسترس قرار گرفته است. این مقام خواست نامش فاش نشود زیرا او مجاز به گفتگو با رسانه ها نیست.

به دنبال آن، برگزارکنندگان شامل AIFF، دولت ایالتی و اتحادیه فوتبال هند، واحد اوج این ورزش در بنگال غربی، جلسه‌ای برگزار کردند که در آن تصمیم برای افزایش تعداد بلیت‌ها اتخاذ شد. مقام AIFF که نخواست نامش فاش شود، گفت که دولت ایالتی موافقت کرده است تا 75000 نفر را مجاز کند. چالش‌های لجستیکی دولت برای مهر زدن بلیت‌ها و توزیع به موقع آنها برای بازی چهارشنبه همچنان پابرجاست.

روز شنبه، چهتری یک پیام ویدئویی در توییتر تیم ملی منتشر کرد که در آن، با بنگلا، به دلیل عملکرد هند در برابر بنگلادش در اکتبر 2019 عذرخواهی کرد و حمایتی که این تیم دریافت کرد را سنجید نکرد و از کلکته خواست که «به سه تیم اجازه دهد. که قرار است مقابل ما بازی کنند، به علاوه شما.»

جدول زمانی خاص مورد نیاز: پاتل

پرافول پاتل، رئیس سابق فدراسیون جهانی فوتبال گفت که هیئت فیفا که اواخر این ماه به دهلی نو می‌رود، برای تنظیم قانون اساسی جدید و انتخاب متصدیان مناصب به «زمان‌های زمانی مشخص» نیاز دارد. او گفت که این تضمین می کند که هند به دلیل مداخله شخص ثالث پس از تعیین کمیته ای از مدیران برای اداره فدراسیون توسط دادگاه عالی در امان است. این امکان وجود دارد که هیئت «ممکن است به CoA در رسمیت بخشیدن به قانون اساسی کمک کند».

پاتل، یکی از اعضای کمیته اجرایی شورای فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) روز شنبه گفت که از سازمان‌های جهانی و آسیایی درخواست کرده است تا اجازه برگزاری مسابقات مقدماتی جام ملت‌های آسیا را بدهند. ما تا حدی موفق بوده ایم که تعلیق فوری اتفاق نیفتاده است.» پاتل همچنین گفت که با هیئت ملاقات خواهد کرد.منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا