ارز دیجیتالاقتصادی

اجرای ممنوعیت کل رمزارزها دشوار است، دارایی های رمزنگاری باید تنظیم شود – مقررات بیت کوین نیوز

یک اقتصاددان مشهور که عضو کمیته سیاست پولی هند است، می‌گوید که اجرای ممنوعیت کامل ارزهای دیجیتال دشوار است و «تنها فعالیت‌های غیرقانونی و مشارکت در تاریک‌نت را افزایش می‌دهد». او معتقد است که دارایی های رمزنگاری باید تنظیم شود.

عضو کمیته سیاست پولی می‌گوید اجرای ممنوعیت کامل رمزارز دشوار است

آشیما گویال، یکی از اعضای کمیته سیاست پولی هند، روز یکشنبه در مصاحبه ای با PTI درباره ارزهای دیجیتال صحبت کرد. کمیته سیاست پولی (MPC) نرخ بهره سیاست مورد نیاز برای دستیابی به هدف تورم را تعیین می کند.

گویال در چندین کمیته دولتی از جمله شورای مشورتی اقتصادی نخست وزیر و کمیته مشاوره فنی بانک مرکزی هند (RBI) برای سیاست پولی خدمت کرده است. او به طور گسترده در اقتصاد کلان نهادی و اقتصاد باز، مالیه بین‌المللی و حکومت‌داری منتشر شده است.

او در پاسخ به سوالی در مورد ارزهای رمزنگاری شده، گفت که باید به جای آن، توکن های رمزنگاری شده نامیده شوند، زیرا به عنوان ارز قابل قبول یا کافی نیستند. علاوه بر این، او گفت که آنها باید به عنوان پول قانونی ممنوع شوند، اما به عنوان توکن تنظیم شوند.

گویال افزود: «فقط معاملات بزرگ، از سوی سرمایه‌گذارانی که از ریسک‌ها آگاه هستند، مجاز است،» و توضیح داد:

اجرای ممنوعیت کامل دشوار است و فقط فعالیت های غیرقانونی و مشارکت در تاریک نت را افزایش می دهد.

در جلسه اخیر خود در شورای حکام مرکزی، RBI از دولت خواست که رمزارز را به طور کامل ممنوع کند و بیان کرد که ممنوعیت جزئی کارساز نخواهد بود.

RBI همچنین اخیراً گفت که ارزهای رمزنگاری شده “مستعد تقلب و نوسانات شدید قیمت هستند” و تاکید کرد که آنها “خطرات فوری برای محافظت از مشتری و مبارزه با پولشویی (AML) / مبارزه با تامین مالی تروریسم (CFT) دارند.

در حال حاضر، قانونی به طور خاص برای ارزهای دیجیتال در هند وجود ندارد، اما دولت هند در حال کار بر روی قوانین ارزهای دیجیتال است. با این حال، لایحه کریپتو که برای بررسی در جلسه زمستانی مجلس فهرست شده بود، مورد بررسی قرار نگرفت. بنا بر گزارش ها، دولت اکنون در حال اصلاح این لایحه است.

برچسب ها در این داستان

ممنوعیت بیت کوین، ممنوعیت کریپتو، ممنوعیت ارز رمزنگاری شده، بانک مرکزی، دارایی های رمزنگاری، مقررات رمزنگاری، مقررات ارزهای دیجیتال، مقررات کریپتو هند، مقررات ارزهای دیجیتال هند، کمیته سیاست پولی، RBI، تنظیم دارایی های رمزنگاری، تنظیم توکن های رمزنگاری

آیا فکر می کنید که ارز دیجیتال می تواند توسط دولت هند به طور کامل ممنوع شود؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

اجرای ممنوعیت کل رمزارزها دشوار است، دارایی های رمزنگاری باید تنظیم شود - مقررات بیت کوین نیوز

کوین هلمز

کوین که دانشجوی اقتصاد اتریش بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون یک مبشر بوده است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا