دانش و فناوریسخت افزار

احتمال عرضه لپ تاپ Surface Pro 8 با نمایشگر 120 هرتزی

تبلت‌های Surface مایکروسافت به جهت تجهیزات متعددی که دارا هستند، سال‌‌هاست به گزینش اولیه خیلی از عموم تبدیل گردیده‌اند. این تبلت‌ها از ورژن بی نقص و مهم ویندوز فایده میبرند و در کنار پردازنده‌های اینتل میتوانند از پس خیلی از امور بربیایند. از سوی دیگر نمایشگر کیفیت خوب و فوق‌العاده سرفیس‌ها مدام یکی نقاط قوت این تبلت‌ها به شمار می‌رود.

البته مایکروسافت حدودا ۳ سال میباشد که Surface Proهای خودش را با کمترین معیار تغییرات چه از حیث پباده سازی و چه از نگاه مشقت بار‌افزاری عرضه می‌نماید؛ اما به ظاهر سال جاری موضوع پاره ای فرق کرده و این شرکت قصد داراست تبلت‌های دوست داستنی خودش را با تغییرات متعددی به بازار عرضه نماید.

طبق شایعاتی که منتشر شد‌ه‌است، مایکروسافت این سال Surface Pro 8 را با نمایشگر ۱۲۰ هرتزی عرضه خواهد کرد که بسیار سرازیر‌خیس از نمایشگرهای قبل میباشد و به طبع تجربه نو را در مشت یوزرها قرار می دهد. همینطور مایکروسافت قصد داراست از گویش پباده سازی Surface Pro X برای Surface Pro 8 نیز به کار گیری نماید و لبه نمایشگر این تبلت را تا حد متعددی کم کند. کناره زیاد نمایشگر سرفیس‌ها مدام یکی نقدهایی بود که به‌این تبلت وارد میشد.

مایکروسافت یکی از دیگر از نقاط ضعف تبلت‌های Surface Pro را نیز سال جاری برطرف خواهد کرد و آن هم اضافه شدن قابلیت و امکان تغییر تحول یاد داخلی میباشد. در سبک‌های گذشته شما نمی‌توانستید یاد داخلی این تبلت‌ها را بده بستان فرمایید؛ البته این امکان یار و همدم با Surface Pro 8 در مشت عشق و علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

همچون هر سال مایکروسافت از محرمانه تازه پردازنده‌های اینتل در نسل نو سرفیس پرو استعمال می‌نمایند و همین سال نیز پردازنده‌های نسل یازده اینتل مکان پردازنده‌های نسل ۱۰ این شرکت را خواهند گرفت.

جدیدترین روی داد مایکروسافت در تاریخ ۲۲ سپتامبر (۳۱ شهریور) ساعت ۱۱:۰۰ به وقت Eastern Time (۱۹:۳۰ به وقت جمهوری اسلامی ایران) برگزار گردد و احتمالا در کنار Surface Pro 8، مایکروسافت از Surface Duo 2 نیز رونمایی می‌نماید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا