ارز دیجیتالاقتصادی

اخراج هوبی باعث بحث و گمانه زنی شد، جاستین سان ادعا می کند همه چیز خوب است – اخبار بیت کوین


بر اساس گزارش‌های متعدد در دو روز گذشته، صرافی ارزهای دیجیتال Huobi 20 درصد از کارکنان خود را اخراج می‌کند. با این حال، جاستین سان، مشاور Huobi، بنیانگذار ترون، به ساوت چاینا مورنینگ پست گفت که گزارش های اخراج غیرواقعی است. سخنگوی Huobi بعداً تأیید کرد که کاهش کارکنان درست است و Huobi قصد دارد “یک تیم بسیار لاغر” را در آینده حفظ کند.

جاستین سان از Huobi اخراج کارکنان را در میان جنجال ها و اعتراضات ادعایی کارمندان رد کرد

مطابق با گزارش هاصرافی ارز دیجیتال Huobi تقریبا 20 درصد از کارکنان خود را اخراج کرده است. کالین وو اولین بار در 30 دسامبر 2022 وضعیت را گزارش کرد و گفت: صرافی Huobi جاستین سان همه پاداش‌های پایان سال را لغو می‌کند و به گفته چند منبع آگاه، تیم 1200 نفره تا 600 تا 800 نفر را اخراج می‌کند و حقوق کارمندان ارشد را کاهش می‌دهد. وو بعداً در 5 ژانویه یک به‌روزرسانی اضافه کرد، بیان می کند که:

نیروی انسانی جاستین سان با همه کارمندان Huobi برای تغییر در ارتباط است [their] فرم حقوق از ارز فیات به USDT/USDC; کارمندانی که نمی توانند آن را بپذیرند ممکن است اخراج شوند. این اقدام اعتراض برخی از کارکنان را برانگیخت.

با افزایش حدس و گمان، سان بود پرسید در مورد وضعیت توسط خبرنگاران از South China Morning Post (SCMP) و اخراج کارکنان را تکذیب کرد. با این حال، الف گزارش توسط Coindesk تایید کرد که گمانه زنی های اخراج درست است. سخنگوی Huobi از طریق ایمیل به Coindesk گفت: “با وضعیت فعلی بازار نزولی، یک تیم بسیار ناب در آینده حفظ خواهد شد.”

علاوه بر کاهش کارکنان، یکی دیگر گزارش برگرفته از توییتر نشان می‌دهد که کارمندان Huobi حساب‌های جعلی در توییتر ایجاد کرده‌اند تا از Sun در مورد وضعیت شکایت کنند. در این گزارش توضیح داده شده است: “ظاهراً جاستین سان تلاش کرد شرکت را منحل کند (که احتمالاً همه کارمندان را بیکار می کند). گزارش نیز اظهار داشت که مسائل Huobi شبیه به وضعیتی بود که “قالیچه مدیر عامل Hooexchange کارمندانش را کشید.”

در 5 ژانویه 2023، Sun سعی کرد در توییتی که به زبان چینی منتشر شد، به جامعه اطمینان دهد که همه چیز خوب است. ترجمه تقریبی این توییت می گوید:

شتاب توسعه کسب و کار اخیر [Huobi Global is] خوب است و شاخص های اصلی رشد با سرعت بالا را حفظ کرده اند. میانگین نرخ رشد روزانه تعداد کاربران ثبت‌نام‌شده جدید و جریان‌های سرمایه از اوج خود در سال 2022 فراتر رفت. و اولین هزار بار سکه‌هایی مانند Pi و Bonk متولد شدند و حجم معاملات ارزهای مرتبط در رتبه اول صنعت قرار گرفت و منجر به تعداد نقاط داغ صنعت و ادامه روند بهبود بازار.

بر اساس گزارش توییتر، پاسخ های زیادی به زبان چینی نوشته شده است که ادعا می کنند اوضاع در Huobi خوب پیش نمی رود. یکی توییت خاص نوشته شده به زبان چینی ادعا می کند که “درخت مرکل و حجم معاملات اعلام شده رسمی توسط Huobi جعلی هستند.” این فرد اضافه می‌کند که سان باید «دستمزد کارمندان را تسویه کند» و «اگر می‌خواهید کارمندان را اخراج کنید، لطفاً قانون کار را رعایت کنید».

در 6 ژانویه 2023، یکشنبه به اشتراک گذاشته شده است چندین توییت با تاکید بر اینکه مبادله هنوز در وضعیت خوبی قرار دارد، نوشتند: «در [Huobi Global]، ما معتقدیم که کلید موفقیت در دنیای ارزهای دیجیتال نادیده گرفتن FUD و ادامه ساختن است.

برچسب ها در این داستان

Bear Market، Bonk، شتاب کسب و کار، جریان سرمایه، چینی، ایجاد سکه، صرافی رمزنگاری، ارز دیجیتال، انکار، انحلال، دستمزد کارکنان، کارمندان، صرافی، حساب‌های جعلی، FUD، Huobi، Huobi اخراج، شاخص‌ها، رهبر صنعت، جاستین سان، قانون کار، اخراج، تیم ناب، درخت مرکل، کاربران ثبت نام شده جدید، پی، اعتراضات، کاربران ثبت نام شده، پاسخ ها، تغییر حقوق، رسانه های اجتماعی، گمانه زنی، کاهش کارکنان، حجم معاملات، ترجمه، ترون، بنیانگذار ترون، توییت، توییتر، دستمزد توافق

نظر شما در مورد اخراج Huobi و گمانه زنی های پیرامون صرافی ارز دیجیتال چیست؟ نظرات خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

اخراج هوبی باعث بحث و گمانه زنی شد، جاستین سان ادعا می کند همه چیز خوب است - اخبار بیت کوین

جیمی ردمن

جیمی ردمن رهبر اخبار در Bitcoin.com News و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در فلوریدا زندگی می کند. ردمن از سال 2011 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است. او علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد. از سپتامبر 2015، ردمن بیش از 6000 مقاله برای Bitcoin.com News درباره پروتکل‌های مخربی که امروز در حال ظهور هستند، نوشته است.
اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا