اجتماعیشهری

ادامه بارش‌ باران در استان‌های شمالی / بارش باران و کاهش دما در شمال شرق کشور

در باره آخری حالت جوی بار مرز و بوم اظهار داشت: در دو روز آینده در استان‌های گلستان، مازندران و گیلان بارش باران و وزش باد، همینطور در قسمت‌هایی از خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، اردبیل، شمال آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز ابرناکی و بارش متفرق، گهگاه با وزش باد حدس می‌گردد.

او خاطر نشان نمود: روز یک‌شنبه 18 مهر در استان‌های گیلان، شرق اردبیل و غرب مازندران بارش دور از هم داریم و در بقیه بخشها میهن آسمانی صاف و جوی بار استوار حکم کننده میباشد.

اصغری اعلام‌کرد: در سه روز آینده در نوار شرقی مملکت و قسمت‌هایی از استان‌های یزد، سمنان، اصفهان و کرمان وزش باد نسبتا شدید و در بخشها مستعد خیزش گردوخاک پیش گویی می شود.

او خاطر نشان نمود: روزهای روز شنبه و یک شنبه هفته پیش رو در نواحی شمال استان های شرقی کاهش نسبی دما را داریم.

نائب رئیس پیش گویی و هشدار سازمان هواشناسی اضافه کرد:‌ امروز و فردا دریای شمال مواج میباشد و در سه روز آینده غرب خلیج عجم مواج و متلاطم خواهد بود.

اصغری در رابطه موقعیت جویبار پایتخت ذکر کرد: افق طهران فردا صاف تا نصفه ابری گهگاه با وزش باد پیش گویی میگردد. بیشینه و کمینه دما فردا در پایتخت 21 و 12 رتبه خواهد بود.

او ادامه داد: روز آینده شهرکرد با کمینه دمای 1 رتبه بالای صفر سردترین راءس استان و اهواز با بیشینه دمای 39 رتبه بالای صفر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا