ارز دیجیتالاقتصادی

ارائه دهنده کوپن بیت کوین Azteco دور سرمایه گذاری 6 میلیون دلاری را به رهبری جک دورسی تضمین می کندروز پنجشنبه، شرکت کوپن بیت کوین Azteco مستقر در کالیفرنیا فاش کرد که 6 میلیون دلار سرمایه اولیه را از طریق یک دوره گردی که توسط جک دورسی، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره Block, Inc. به دست آورده است، به دست آورده است. آزتکو اظهار داشت که سرمایه تازه به دست آمده هدف خود را برای «ارائه راه حلی به میلیاردها نفر» که شامل شمول مالی و ثبات بلندمدت می شود، ادامه می دهد.

جک دورسی سرمایه‌گذاری 6 میلیون دلاری را در آزتکو رهبری می‌کند


آزتکو، شرکتی که بیت کوین دقیقه ای را ارائه می کند (بیت کوین) بخش ها از طریق یک سیستم کوپن، اعلام کرد که 6 میلیون دلار بودجه بذر جمع آوری می کند. دور سرمایه‌گذاری توسط جک دورسی، مدیر اجرایی Block و شرکت‌کنندگانی مانند Lightning Ventures، Hivemind Ventures، Ride Wave Ventures، Aleka Capital، Visary Capital و Gaingels هدایت شد. سرمایه گذاران دیوید ون در ویل و سونیل راجارامان نیز در دور اولیه آزتکو شرکت کردند.

Azteco قصد دارد از طریق راه حل های بیت کوین به افراد بدون بانک کمک کند، با بنیانگذاران استارتاپ متقاعد شده اند که «بیت کوین جایگزینی کم هزینه، ایمن و انعطاف پذیر برای بانکداری سنتی است که تقلب پرداخت کنندگان را حذف می کند و به جمعیت بدون بانک اجازه می دهد ارزش را ذخیره کنند، خرید کنند و دسترسی داشته باشند. اعتبار بدون حساب بانکی سنتی. در بیانیه روز پنجشنبه، دورسی مشارکت خود را ناشی از تحسین جدی از مأموریت استارت آپ بیان کرد.

مدیر اجرایی بلوک خاطرنشان کرد:

جمعیت بدون بانک بسیار زیاد است. ما فناوری و منابع لازم برای رفع این شکاف را داریم، اما تاکنون هیچ کس آن قدم مهم بعدی را برنداشته است. آزتکو خیلی بیشتر از دسترسی به یک سیستم مالی امن را فراهم می کند. این در حال ساختن یک اکوسیستم از خودمختاری مالی است که ایمن است و توسط جوامع محلی پشتیبانی می شود. من افتخار دارم که از آنها حمایت کنم.
سیستم کوپن آزتکو که در سال 2014 تأسیس شد، کاربران را قادر می سازد تا مقادیر کمی بیت کوین را پس انداز کنند، خرج کنند و انتقال دهند. پل فرگوسن، یکی از بنیانگذاران آزتکو، اظهار داشت: «این سرمایه‌گذاری کاتالیزوری است که به ما کمک می‌کند تا به مأموریت خود در رساندن آزادی مالی و کنترل بی‌قید و شرط به میلیاردها کاربر بعدی دست یابیم. این بودجه به تلاش‌های ما برای فعال‌سازی بازار و اصلاح محصول کمک می‌کند، و ما را قادر می‌سازد به طور مؤثرتری به مصرف‌کنندگان دسترسی پیدا کنیم، محصولات عمیقاً بصری توسعه دهیم و افراد در سراسر جهان را برای مشارکت در تجارت جهانی بدون توجه به سطح تجربه مالی یا فنی‌شان توانمند کنیم.»

نظر شما در مورد ماموریت آزتکو برای فراهم کردن شمول مالی از طریق کوپن های بیت کوین چیست؟ آیا معتقدید که این پتانسیل می تواند شکاف را برای جمعیت بدون بانک پر کند؟ نظرات و دیدگاه های خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا