فوتبالورزشی

ارلینگ هالند که برای گلزنی به عنوان مربی سابق به دنیا آمد فاش کرد مهاجم جدید منچسترسیتی در تیم های جوانان نروژ، مارتین اودگارد آرسنال حضور نداشت.

ارلینگ هالند در منچسترسیتی موفق خواهد بود، اما به گفته سرمربی سابق این بازیکن، جایگاه او در بین بهترین مهاجمان جهان شگفت‌انگیز است.

این بازیکن 21 ساله قرار است تابستان امسال به ورزشگاه اتحاد برود، زیرا قهرمان لیگ برتر بند آزادسازی 51 میلیون پوندی را در قراردادش با بوروسیا دورتموند تعیین کرد.

خبرگزاری فرانسه

هالند فصل آینده بازیکن لیگ برتر خواهد بود

در حالی که شرایط شخصی هنوز باید به طور کامل مورد توافق قرار گیرد، انتظار می رود که این مهاجم پرکار، بازیکن بعدی تیم پپ گواردیولا باشد.

در حالی که گواردیولا سرمربی سیتی موظف است بهترین نتیجه را از هالند به پیش ببرد، در تیم جوانان نروژ بود که این بازیکن برای اولین بار وعده خود را نشان داد.

آلف اینگو برنتستن هالند را برای تیم زیر 15 سال این کشور هدایت کرد و در حالی که ادعا می‌کردند می‌دانستند این مهاجم یک استعداد بزرگ است، نمی‌دانستند که او چقدر سریع به یکی از بهترین‌های جهان تبدیل می‌شود و مارتین اودگارد از آرسنال به عنوان یکی از بهترین‌های جهان شناخته می‌شود. استعداد شگرف درون گروه

صحبت با talkSPORT: “من از هشت سالگی تا 15 سالگی او را به مدت هشت سال مربیگری کرده بودم، بنابراین می دانستم او چه توانایی هایی دارد.

ما دیدیم که از 12 سالگی او چیزی به وجود آمد، زیرا او قبلاً توانایی فنی و تاکتیکی داشت زیرا باهوش بود و ذهنیت عالی داشت.

تنها چیزی که گم شده بود بخش فیزیکی بود و ما می دانستیم که در پنج یا شش سال به دلیل ژنتیک او منفجر می شود.


هالند فوتبال خود را با براین آغاز کرد و در آنجا بازی برای زیر 15 سال نروژ را آغاز کرد

گتی ایماژ

هالند فوتبال خود را با براین آغاز کرد و در آنجا بازی برای زیر 15 سال نروژ را آغاز کرد

او همیشه خیلی خوب بود.

او با تیم زیر 15 ساله های نروژی آمد، این اولین باری است که می توان با نروژ بازی کرد و او در اولین بازی زیر 15 ساله ها گل زد.

او قبل از آن در هر سطحی گل می زد، اما در آن نبود [Martin] سطح اودگارد، او کمی پایین تر از آن بود.

به همین دلیل است که او در اروپا کمی ناشناخته بود.

هالند واقعا خود را به بازی اروپایی با ردبول سالزبورگ معرفی کرد

گتی ایماژ

هالند واقعا خود را به بازی اروپایی با ردبول سالزبورگ معرفی کرد

برنستن در مورد به شهرت رسیدن خود صحبت کرد: «ما نمی دانستیم که او در سن 20 سالگی بهترین گلزن لیگ قهرمانان اروپا خواهد شد، اما او همیشه بهترین گلزن بود.

زمانی که 8، 9، 10 و غیره بود، گل های زیادی زد. در هر سطح او فقط به گلزنی ادامه داد، بنابراین وقتی به تیم ملی زیر 15 سال رسید، به گلزنی ادامه داد تا ما بدانیم که اتفاق خاصی در راه است.

ما از اینکه او حرفه ای در خارج از نروژ داشته است تعجب نمی کنیم، اما از اینکه این اتفاق خیلی سریع و در آن سطح در حال حاضر اتفاق افتاد کمی تعجب کردیم.

در حالی که به ثمر رساندن 85 گل در 88 بازی برای بوروسیا دورتموند یک رکورد فوق العاده است، هالند برای تثبیت خود در منچسترسیتی با چالش بزرگی روبرو است.

سیتی مردی را می آورد که گلزنی را در آلمان آسان کرده است

گرفتن

سیتی مردی را می آورد که گلزنی را در آلمان آسان کرده است

اما به گفته برنتستن، سوابق او نشان می دهد که او همیشه حرکت درست را در زمان مناسب برای کمک به پیشرفت خود انجام داده است.

برنتستن در پاسخ به این سوال که آیا او برای لیگ برتر آماده است، گفت: “من فکر می کنم اینطور است زیرا ارلینگ و خانواده اش انتخاب های بسیار هوشمندانه ای انجام داده اند.

برای او درست بود که تا 16 و نیم سالگی برای براین بازی کند، این انتقال هوشمندانه به مولده بود، جایی که او دو سال در آنجا ماند و طبیعی بود که یک سال به سالزبورگ برود و به همین دلیل آنها را انتخاب کردند. سطح مناسب و زمان بازی او کجاست و این بسیار مهم است.

زمانی که او آن سطح گلزنی را داشت، تنها چهار یا پنج باشگاه برای او مناسب بودند و من سیتی یکی از آنها بود.

هالند بوروسیا دورتموند را با منچسترسیتی معاوضه کرد

گتی

هالند بوروسیا دورتموند را با منچسترسیتی معاوضه کرد

من فکر می کنم که او خوب کار خواهد کرد زیرا در هر مرحله در تیمی بازی کرده است که موقعیت ایجاد می کند و گل می زند.

او همیشه این کار را انجام داده است، در هر سطح، حتی در سطوح بالاتر وقتی به من سیتی می آید.

حتی اگر مدافعان لیگ برتر کیفیت بسیار بالاتری داشته باشند، من فکر می‌کنم که او موقعیت‌های زیادی خواهد داشت و از گلزنی دست نمی‌کشد، زیرا درصد بالایی از گلزنی با موقعیت‌های خود دارد و بنابراین فکر می‌کنم حتی اگر مدافعان هم باشند، این وضعیت ادامه خواهد داشت. بهتر هستند.

او هوشمندانه در جعبه حرکت خواهد کرد. آنها در مورد بازی های او در بوندسلیگا صحبت می کنند، اما این کار آسانی نیست. اگر یک ضربه وارد کنید باید از مدافعان خوب دوری کنید و این کار آسانی نیست و فکر می کنم در سیتی هم همین اتفاق خواهد افتاد.”

شرط بندی آخر هفته

شرط اسکای: من سیتی، استون ویلا و لستر همگی برنده می شوند – به 5/1 (از 4/1) افزایش یافته است.

آنجا باش

18+. شرایط و قوانین اعمال می شود. Begambleaware.org.
منبع

خبر پیشنهادی:   بازگشت سونیل چهتری به عنوان تیم ملی هند برای بازی دوستانه مقابل اردن | اخبار فوتبال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا