کار آفرینی و استارتاپ

استارت‌آپ‌های «خوددرمانی» در فضای «سلامت روان متوسط» شکوفا می‌شوند • TechCrunch

مشکلات سلامت روان – و محصولات فناوری که آنها را هدف قرار می دهد – در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارد. محصولات «سلامت روان» مانند Calm و Headspace وجود دارد. در جنبه شدیدتر چیزها، Cerebral، Betterhelp و البته بازارهایی برای درمانگران واقعی و دارای کارت وجود دارد. اگر مشکلات سلامت روانی متوسط ​​تری دارید، بازیکنانی مانند Noom (با جمع آوری 657.3 میلیون دلار) با NoomMood، فهرست نزدک فضای گفتگو، بادوام و شما بیشتر (با جمع آوری 3.5 میلیون دلار)، که درمان CBT خودراهنما را ارائه می دهد.

همچنین در زمینه CBT چت بات هایی مانند Woebot (با جمع آوری 123.3 میلیون دلار) و فورنال مانند آلن مایند که CBT را اهرم می کند.

در این «سلامت روانی متوسط» فضا نیز وجود دارد شکوفهاستارت‌آپ «خوددرمانی» سلامت روان دیجیتال مستقر در نیویورک که ادعا می‌کند می‌تواند به مشکلات خفیف تا متوسط ​​سلامت روان کمک کند.

این استارت‌آپ می‌گوید که کاربرانش با استفاده از درمان شناختی رفتاری (CBT) از طریق جلسات خوددرمانی ویدیویی، برای رفع استرس، اضطراب و مشکلات خواب، «درمانگر خودشان» می‌شوند. تمام جلسات توسط دکتر ست گیلیهان، نویسنده CBT و رئیس درمان و CBT بلوم طراحی شده است.

اکنون یک دور اولیه 8 میلیون دلاری به رهبری VC Target Global مستقر در برلین به دست آورده است. همچنین شرکت Elysian Park Ventures، AngelPad و Sequoia Scout، به‌علاوه بنیان‌گذارانی چون اسکات چاکون (GitHub)، دومینیک ریشتر (HelloFresh)، نیکلاس یانسن (Blinkist)، رولاند گرنکه (Dubsmash)، جاشوا کورنلیوس و مهمت یلماز (Freeletics)، Ryan Bubinski بودند. (Codecademy) و ماریا نوریسلاموا (Scentbird). بنابراین یک ترکیب زیبای اروپایی از فرشتگان.

لئون مولر، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران بلوم، در بیانیه‌ای گفت: «بلوم برای درمان همان کاری را انجام می‌دهد که Calm و Headspace برای مدیتیشن انجام داده‌اند – مقرون‌به‌صرفه، در دسترس، جریان اصلی و روزمره.»

او و یکی از بنیانگذارانش دنیل لوهس می گویند که ایده بلوم را پس از نقل مکان به نیویورک سال گذشته و تلاش برای یافتن درمانگر به دست آوردند.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا