ارز دیجیتالاقتصادی

استخراج‌کننده بیت‌کوین Terawulf ۱۰ میلیون دلار سرمایه تازه برای پرداخت بدهی جمع‌آوری می‌کند و معامله با بیت‌مین را بازسازی می‌کند – اخبار استخراج بیت‌کوین

روز دوشنبه 12 دسامبر 2022، شرکت استخراج بیت کوین Terawulf مستقر در مریلند اعلام کرد که این شرکت 10 میلیون دلار سرمایه برای پرداخت بدهی ها جمع آوری کرده است. این شرکت همچنین گفت که یک قرارداد با Bitmain بازسازی کرده است که به ظرفیت خود ماینینگ این شرکت امکان می‌دهد تا 160 مگاوات ظرفیت استخراج Terawulf را به طور کامل گسترش دهد.

Terawulf 10 میلیون دلار سرمایه جدید جمع آوری می کند، قرارداد بازسازی شده بیت مین به شرکت 8200 دستگاه ماینینگ ASIC می دهد.

ماینرهای بیت کوین امسال به دلیل قیمت با مشکل مواجه شده اند بیت کوین (BTC) سود را برای هر شرکت کننده ماینینگ در سراسر جهان کاهش داده است. در 12 دسامبر، شرکت سهامی عام Terawulf، (Nasdaq: WULF) فاش کرد که این شرکت موفق به جذب 10 میلیون دلار سرمایه برای بازپرداخت بدهی شده است.

جزئیات بیانیه مطبوعاتی تراوولف، «شرکت در نظر دارد از مجموع درآمد خالص برای بازپرداخت پیش پرداخت با یورک‌ویل استفاده کند و همزمان اخطاری به یورک‌ویل برای خاتمه دادن به SEPA که در 2 ژوئن 2022 منعقد شده بود و برای سایر اهداف کلی شرکتی صادر کند».

علاوه بر این، Terawulf موفق شده است یک قرارداد با Bitmain را بازسازی کند تا 8200 دستگاه استخراج بیت کوین مدار مجتمع (ASIC) ویژه برنامه را به عملیات این شرکت اضافه کند. با تحویل تدریجی 8200 ماینر، شرکت در حال افزایش هدف تخمینی خود در سه ماهه اول سال 2023 به 44450 ماینر متعلق به مستقر در 5 است. [exahash per second] (EH/s) از برآورد قبلی خود از 36250 ماینر متعلق به (4.3 EH/s)».

طی شش ماه گذشته، سهام تراوولف 56.07 درصد کاهش داشته است و طی سال گذشته، سهام 93.89 درصد کاهش داشته است. با این حال، طی پنج روز گذشته، WULF در برابر دلار آمریکا 14.69 درصد افزایش یافته است. سهام تراولف با اکثریت سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس که طی 12 ماه گذشته کاهش قابل توجهی داشته اند تفاوتی ندارد.

نظرخان، بنیانگذار و مدیر عامل Terawulf، روز دوشنبه توضیح داد که علیرغم محیط چالش برانگیزی که استخراج کنندگان بیت کوین با آن روبرو هستند، شرکت او موقعیت خوبی دارد. شکی نیست که تجارت معدن در 12 ماه گذشته چالش برانگیز بوده است. با این حال، ما از نظر استراتژیک به‌عنوان یکی از – اگر نگوییم – تولیدکنندگان کم‌هزینه بیت‌کوین، قرار داریم و به توسعه استراتژیک و محتاطانه عملیات خود ادامه می‌دهیم و در عین حال بر صرفه‌جویی در هزینه و حاشیه سود تمرکز می‌کنیم.»

برچسب ها در این داستان

10 میلیون دلار سرمایه، 5 اگزهاش، 8200 ماینر، استخراج بیت کوین، فناوری های بیت مین، استخراج بیت کوین، صنعت استخراج بیت کوین، اگزاهش، صنعت معدن، نزدک: WULF، ماینرهای فهرست شده عمومی، تراولف، ماینر بیت کوین Terawulf، WULF

نظر شما در مورد افزایش سرمایه 10 میلیون دلاری Terawulf و تغییر ساختار قرارداد خود با Bitmain Technologies چیست؟ نظر خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

استخراج‌کننده بیت‌کوین Terawulf ۱۰ میلیون دلار سرمایه تازه برای پرداخت بدهی جمع‌آوری می‌کند و معامله با بیت‌مین را بازسازی می‌کند – اخبار استخراج بیت‌کوین

جیمی ردمن

جیمی ردمن رهبر اخبار در Bitcoin.com News و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در فلوریدا زندگی می کند. ردمن از سال 2011 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است. او علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد. از سپتامبر 2015، ردمن بیش از 6000 مقاله برای Bitcoin.com News درباره پروتکل‌های مخربی که امروز در حال ظهور هستند، نوشته است.
اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا