کار آفرینی و استارتاپ

اشتغال بیش از حد، خستگی و امید • TechCrunch

دبلیو

به استارتاپ ویکلی خوش آمدید، برداشتی متفاوت از اخبار و روندهای استارتاپی این هفته توسط گزارشگر ارشد و مجری مشترک سهام عدالت ناتاشا ماسکریناس. برای دریافت این در صندوق پستی خود، در اینجا مشترک شوید.

اگر بتوانم در هر سال جدید به یک چیز تکیه کنم، این است که مردم در مورد اینکه آیا قطعنامه‌ها یک اتلاف وقت بی‌ربط و سرمایه‌دار هستند یا اینکه چیزی زیبا در مورد جهان وجود دارد که به طور جمعی می‌خواهند خودشان را بهتر کنند، بحث کنند.

خوانندگان قدیمی می دانند که من به دلیل دومی طرفدار قطعنامه هستم. هیچ چیز کاملاً شبیه انرژی تجدید شده ای نیست که از چند روز تعطیلی دریافت می کنید، آماده تمرکز روی اهداف بهتر و بزرگتر که در سال 2022 فضایی برای آنها وجود نداشت. آیا بعد از دو هفته تعطیلی دوباره انرژی می گیرم؟ آره. آیا نگران این هستم که چرخه اخبار در چند لحظه از کنترل خارج شود و ما و اخبار داغ ما را با خود همراه کند؟ همچنین، بله.

افسوس که ما همین جا هستیم و اگر تصمیمی دارید من برای شما تشویق می کنم. کار روزنامه نگاری من، فراتر از کار بیشتر بر روی حرفه نویسندگی و شاید شروع رویای کتابی که برای همیشه داشتم، این است که داستان های بعدی بیشتری بسازم.

موضوعات بزرگی که در پوشش خبری سال 2022 غالب بودند، پیرامون اخراج، نیروی کار و مشوق های سرمایه گذاری خطرپذیر بودند. اما فراتر از کاهش منحصر به فرد نیروی کار، بررسی واقعیت چگونه روش کار فناوری را تغییر داده است؟ آیا دلارهای مخاطره‌آمیز منظم‌تر می‌شوند یا این فقط یک توییت تب‌کننده در 12 ماه گذشته بود؟ عذاب و تاریکی همیشه بخشی از داستان است، اما فکر می‌کنم اخباری نیز در اختراع مجدد و چارچوب‌بندی مجدد فناوری وجود دارد.

تا اینجای کار، اگر خودم این را بگویم، کارم نیمه بد نیست. این هفته، من داستانی را منتشر کردم که نشان می‌دهد چگونه استعدادهای بیکار شده در حال بازاندیشی ریسک در بازار کار امروز هستند. اینم مقدمه:

فناوری مانند گذشته دانشگاهی نیست. کشتی‌های موشکی به‌عنوان آشفتگی‌های پراکنده رونمایی می‌شوند، استارت‌آپ‌های مأموریت‌محور هنگام پاسخ به فشار سرمایه‌گذار احساس مأموریت‌گرایی نمی‌کنند، و اخراج‌های گسترده یادآوری با صدای بلند است که مشاغل، قراردادهای شکست‌ناپذیر هستند نه وعده‌های مقدس.

طی چند ماه گذشته، هزاران کارمند متا، توییتر، استرایپ، آمازون، DoorDash و شرکت‌های بی‌شماری دیگر که امتیاز نام آشنا بودن را ندارند، به بازار کار بازگشته‌اند. بازار کاری که شامل توقف استخدام، کاهش حقوق و ناخوشی عمومی است که کارشناسان صنعت هشدار می‌دهند امسال تمام نخواهد شد.

پس استعداد فناوری از اینجا کجا می رود؟

پاسخ پیچیده است و هنوز برای داشتن اطلاعات قطعی زایمان زود است. VCها می‌خواهند قبل از اینکه بانک‌ها جدیدترین استارت‌آپ‌های مافیایی فناوری را تأمین کنند، برنامه‌های برتر MBA می‌خواهند کارگران اخراجی به آن بپیوندند تا حدی که از الزامات استاندارد نمره آزمون چشم پوشی کنند، و شرکت‌های فناوری که در موقعیت استخدام هستند واقعاً از شما می‌خواهند میدانم.

به خواندن ادامه دهید تا ببینید که چگونه سه کارمند اخراجی در سال 2023 به طور متفاوتی به حرفه خود نزدیک می شوند. مثل همیشه، می توانید من را در اینجا پیدا کنید توییتر، زیر پشته و اینستاگرام، جایی که بیشتر حرف ها و کارهایم را منتشر می کنم. در ادامه این خبرنامه، در مورد CES، کریپتو و بازگشت کاترینا لیک به عنوان مدیرعامل Stitch Fix صحبت خواهیم کرد.

چیزی که شما در CES در وگاس، امیدوارم در وگاس باقی نماند

آن موقع از سال است. این هفته CES، نمایشگاه سالانه لوازم الکترونیکی مصرفی را ارائه داد که دارای مجموعه ای از ابزارهای خلاقانه است که احتمالاً شگفت زده می شود. TechCrunch روی زمین است و این محصولات را هنگام عرضه پوشش می‌دهد، که از متن‌هایی از سگ شما گرفته تا عینک‌های AR نه چندان تیره و «مکانی شیک برای مخفی کردن افراد غیرقابل ذکر شما» را شامل می‌شود.

در اینجا به این دلیل است که این مهم است: به گفته برایان هیتر، ویرایشگر سخت افزار TC، CES شروع به جدی تر گرفتن رباتیک کرده است. Heater در خبرنامه خود، Actuator، برداشت‌های اولیه از این نمایش را به ما ارائه داد، که در مقایسه با روزهای قبل از همه‌گیری آن، کمتر تماشایی است.

در اینجا دلیلی وجود دارد که او فکر می کند ربات های بیشتری در هفته گذشته در اطراف وگاس پرسه می زنند:

  • همه گیری این صنعت به طور کلی سرعت بخشیده است.

  • خودروسازان در حال سرمایه گذاری و خرید استارت آپ های رباتیک یا ساخت این فناوری ها در داخل هستند. نگاه کنید به: سرمایه گذاری های چابکی فورد، تحقیقات TRI و رویدادهای هیوندای پس از خرید Boston Dynamics.

  • شرکت‌های بزرگی مانند آمازون به‌شدت رباتیک مصرف‌کننده را تحت فشار قرار داده‌اند.

اعتبار تصویر: TechCrunch

جدیدترین در کریپتو

صادقانه بگویم، این زیره به نظر می رسد که یک ناله اجباری با خماری نه چندان ظریف روبرو می شود. می‌دانم که به فهرستی از تمام داستان‌های رمزنگاری که ممکن است در حین لذت بردن از eggnog یا دنبال کردن کتاب‌ها از دست داده باشید، علاقه‌ای ندارید، یا واقعاً به شما کمک می‌کند. جمع‌بندی پیوندها، حتی اگر در انتهای این خبرنامه هستند، فقط کارهای زیادی انجام می‌دهند!

در اینجا دلیل مهم است: ما نمی‌توانیم از آنچه در مسابقات پایانی سال 2022 رخ داد چشم پوشی کنیم و بگذاریم خستگی پیروز شود! پس بیایید معامله کنیم. من شما را به خبرنامه همکار باهوشم ژاکلین ملینک، Chain Reaction، می‌فرستم تا جدیدترین و بهترین‌ها در مورد آنچه در دنیای ارزهای دیجیتال اتفاق می‌افتد. آخرین ستون او مطمئناً مرا از خواب بیدار کرد: “Crypto در سال جدید با دادخواست های جدید و هرج و مرج جدید زنگ می زند.”

نمای نزدیک از تابلوی شفاف بیت کوین که روی سطح دیجیتال طلایی که توسط شبکه سیمی احاطه شده است، ایستاده است.

اعتبار تصویر: آندری اونوفرینکو / گتی ایماژ

Stitch Fix up

در حالی که ما اغلب جدایی‌های مدیران را پوشش می‌دهیم، هر روز نمی‌بینیم که بنیان‌گذار یک سال و نیم پس از کناره‌گیری به عنوان مدیر اجرایی به شرکت خود بازمی‌گردد. ستاره طلایی اگر حدس می‌زنید در مورد چه کسی صحبت می‌کنم: کاترینا لیک، بنیانگذار استیچ فیکس، به شرکتی که شروع کرده بود بازمی‌گردد، در حالی که این شرکت در حال گذر از رکود است.

در اینجا دلیل مهم است: اکنون که لیک دوباره مدیر اجرایی شده است، حامل خبرهای بدی است. همانطور که برای اولین بار توسط CNBC گزارش شد، لیک یک ایمیل در سراسر شرکت به 1700 کارمند حقوق بگیر ارسال کرد که نشان می دهد 20٪ از آنها در حال کاهش هستند.

همانطور که در آخرین قسمت خود از Equity در مورد آن صحبت کردم، واضح است که ولگردی و تعطیلی فناوری 2022 دیگر یک موج نیست، یک واقعیت است. کافی است به دیگر عناوین این هفته نگاهی بیندازید:

اشتغال بیش از حد، خستگی و امید • TechCrunch

اعتبار تصویر: Getty Images تحت مجوز دیوید پل موریس / بلومبرگ.

چند یادداشت

  • اگر احساس نوستالژیک دارید، در اینجا برخی از پوشش های پایان سال 2022 ما آورده شده است
  • TechCrunch در 20 آوریل به بوستون می‌آید. من با همکاران مورد علاقه‌ام برای مصاحبه با کارشناسان برتر در یک نشست یک روزه بنیانگذاران آنجا خواهم بود. پاس خود را در اسرع وقت رزرو کنید!

در TechCrunch دیده می شود

دو مدیر اجرایی بهتر از یکی با هنریک دوبوگراس از برکس است

اکنون یک جایگزین متن باز برای ChatGPT وجود دارد، اما موفق باشید آن را اجرا کنید

کمیسیونر FCC می گوید که هند با ممنوع کردن TikTok یک “سابقه فوق العاده مهم” ایجاد کرد.

Doorstead با 21.5 میلیون دلار بسته می شود تا مطمئن شوید که همیشه برای ملک اجاره ای خود مستاجر دارید.

به یاد دارید که کل این کار چگونه کار می کند؟

در TechCrunch+ دیده می شود

آیا سطوح بی سابقه پودر خشک باعث انفجار تاخیری سرمایه گذاری استارتاپی می شود؟

بنیان‌گذاران سیاه‌پوست همچنان تنها 1 درصد از کل سرمایه‌های VC را در سال 2022 جذب کردند

چگونه ناآرامی های جهانی بر نوآوری در سال 2023 تأثیر می گذارد

سال تجربه مشتری مرد

تویوتا در حالی که هیوندای در حال دزدیدن کتاب موفق پریوس بود دچار لغزش شد

اوف آیا هوش مصنوعی مولد در حال حاضر تبدیل به یک حباب شده است؟

با آن، من به بالتیمور می روم تا مدتی را با برخی از عزیزترین دوستان دوران کودکی خود بگذرانم. اگر توصیه کافی برای کافی شاپ دارید، آنها را به راه من بفرست! وگرنه هفته دیگه میام سراغت.

همیشه،

ن
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا