کار آفرینی و استارتاپ

اصول اولیه نرخ ریزش، کلاهبرداری BNPL، چک لیست IP جمع آوری سرمایه – TechCrunch

بازار سرمایه خطرپذیر در حال کند شدن است، به این معنی که بنیانگذاران در مراحل اولیه به دنبال استخر کوچکتری از پول هستند.

بر اساس گزارش Carta، تعداد معاملات بذری که بین سه ماهه چهارم 2021 و سه ماهه اول 2022 تامین شده است، 41 درصد کاهش یافته است و حجم دلار نیز از 2.62 میلیارد دلار به 1.81 میلیارد دلار کاهش یافته است که کاهش 31 درصدی را نشان می دهد.

در این محیط، تیم‌هایی که دور جمع‌آوری سرمایه را با موفقیت به پایان می‌رسانند، باند فرودگاهی کوتاه‌تر از آنچه که در آن برنامه‌ریزی کرده‌اند، خواهند دید، به این معنی که مشارکت با سرمایه‌گذاری که آنقدر کسب‌وکار را به خوبی درک می‌کند تا ارزش افزوده ایجاد کند، نسبت به یک سال پیش حیاتی‌تر است.

از آنجایی که پیشنهاد یک مؤسس اولین گام در این سفر است، ما با سرمایه گذاران فعال مصاحبه می کنیم تا درباره آنچه به دنبال آن هستند و نحوه برخورد با آنها بیشتر بدانیم.


مقالات کامل TechCrunch+ فقط برای اعضا در دسترس است
از کد تخفیف استفاده کنید TCPLUSROUNDUP برای صرفه جویی 20٪ از اشتراک یک یا دو ساله


برای آخرین سفرمان، از هر یک از آنها خواستیم یک تمرین حرفه ای را که فکر می کنند بنیانگذاران باید بازنشسته شوند، نام ببرند. به‌طور قابل‌توجه، مارجوری رادلو زندی، سرمایه‌گذار فرشته، گفت کارآفرینانی که وسعت بازارشان را زیبا می‌کنند، خودشان را خراب می‌کنند.

او گفت: «وسوسه نشوید که اندازه بازار و پتانسیل بی‌نهایت آن را بزرگ‌نمایی کنید. ما به اعداد و ارقام پرهیاهو می گوییم دست تکان دادن. اگر اغراق کنید، از نظر سرمایه گذاران اعتبار کمتری خواهید داشت. همه سرمایه گذاران انتظار ندارند که روی تک شاخ بعدی سرمایه گذاری کنند.

با تشکر فراوان از همه کسانی که شرکت کردند:

  • کریستین تسای، مدیرعامل و شریک موسس، 500 Global
  • Marjorie Radlo-Zandi، فرشته، Launchpad Venture Group، Branch Venture Group
  • کلیا واربورگ پیترز، شریک مدیریت، Era Ventures
  • Anarghya Vardhana، شریک، Maveron LLC
  • فردریک هوینن، شریک، و ویناند بککر، همکار، HPE Growth

اگر قبلاً یک شبکه تأسیس شده دارید، این مقاله احتمالاً برای شما مناسب نیست. اما اگر برای اولین بار بنیان‌گذاری می‌کنید و برای جمع‌آوری کمک مالی آماده می‌شوید، لطفا بخوانید و به اشتراک بگذارید.

خیلی ممنون که خواندید، و امیدوارم آخر هفته خوبی داشته باشید!

والتر تامپسون
ویرایشگر ارشد، TechCrunch+
@Yourprotagonist

برای تعیین معیارهای مشتری و درآمد، اصول اولیه نرخ ریزش را مطالعه کنید

هر شرکتی که متکی به درآمدهای مکرر است، خواه یک باشگاه ورزشی محله باشد یا یک دکاکورن SaaS، نرخ ریزش خود را از نزدیک تماشا می کند.

خبر پیشنهادی:   پلتفرم مدیریت ساخت و ساز مبتنی بر هوش مصنوعی Buildots 60 میلیون دلار فرود می آورد - TechCrunch

سید جین، تحلیلگر ارشد ChartMogul می‌گوید Churn پیچیده و گیج‌کننده است، اما برای شرکت‌های در مراحل اولیه، این یکی از معدود معیارهای بی‌درنگ است که می‌تواند به بنیان‌گذاران کمک کند تا آزمایش‌ها را انجام دهند و به سرعت بازخورد جمع‌آوری کنند.

جین تفاوت‌های بین مشتری و کاهش درآمد را توضیح می‌دهد، فرمول‌هایی را برای محاسبه معیارها به اشتراک می‌گذارد و به این سؤال پاسخ می‌دهد: «نرخ ریزش ماهانه خوب چیست؟»

سوفی عزیز: آیا یک استارت آپ می تواند از یک هم بنیانگذار فارغ التحصیل حمایت مالی کند؟

چهره تنها در ورودی پرچین پیچ و خم که پرچم آمریکا در مرکز آن قرار دارد

اعتبار تصویر: Bryce Durbin/TechCrunch

روز سه‌شنبه، 26 آوریل، ساعت 2:30 بعد از ظهر به وقت PT/5:30 بعد از ظهر به وقت شرقی، سوفی آلکورن به سؤالات مربوط به قانون مهاجرت برای استارت‌آپ‌ها در طی یک فضای توییتری که توسط سردبیر ارشد والتر تامپسون میزبانی می‌شود، پاسخ خواهد داد.

گفتگو برای همه آزاد است، بنابراین لطفا سوالات خود را در توییتر و برای دریافت یادآوری هنگام شروع چت اینجا را کلیک کنید.


سوفی عزیز

گزینه های ویزا برای فارغ التحصیلان درجه پیشرفته از دانشگاه های ایالات متحده که می خواهند پس از فارغ التحصیلی یک استارتاپ را تأسیس کنند، چیست؟

آیا شرکت تازه تاسیس یا سایر بنیانگذاران می توانند از مدرک اخیر حمایت کنند؟

– بنیانگذار آینده نگر

کلاهبرداری به عنوان یک سرویس: کلاهبرداران از پیام های رمزگذاری شده برای کاهش درآمد BNPL استفاده می کنند.

مفهوم کلاهبرداری پرداخت آنلاین کارت اعتباری. هکر اینترنتی در حال سرقت پول جرایم سایبری از برنامه پرداخت تلفن هوشمند.

اعتبار تصویر: Blueastro (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

مصرف کنندگان با اشتیاق از خرید در حال حاضر استقبال کرده اند، خدمات بعدی را در سال های اخیر پرداخت می کنند – و کلاهبرداران آنلاین نیز همینطور.

مجرمان سایبری با استفاده از برنامه های پیام رسان ایمن که به عنوان بازارهای وب تاریک عمل می کنند، خرده فروشان و ارائه دهندگان BNPL را با استفاده از داده های سرقت شده هدف قرار می دهند.

بریتانی آلن، معمار اعتماد و ایمنی در Sift می گوید: «تنها راه برای پیشی گرفتن از این کلاهبرداری ها این است که فروشندگان BNPL اطمینان حاصل کنند که استراتژی دفاعی مناسبی برای مبارزه با کلاهبرداری در پلتفرم ها و شبکه های خود دارند.

خبر پیشنهادی:   دستگاه نمک زدایی با انرژی خورشیدی برنده رقابت 100 هزار دلاری MIT شد | اخبار MIT

قبل از اینکه به سرمایه گذاران نزدیک شوید، 10 قرارداد IP و تجاری به هم متصل می شوند

نمای نزدیک از بند کفش های چند رنگ در برابر پس زمینه سیاه

اعتبار تصویر: EyeEm (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

یک طرح متقاعد کننده اولین گام در مسیر جذب سرمایه نیست.

قبل از نزدیک شدن به سرمایه گذاران، بنیانگذاران باید ابتدا بررسی های لازم را روی خود انجام دهند تا مطمئن شوند که از هر گونه بدهی مربوط به مالکیت معنوی خود آگاه هستند.

ویلیام ویلسون، یکی از شرکای Goodwin Law، می‌گوید: «انتظار برای حل این مسائل در طول تأمین مالی می‌تواند باعث تأخیر، اصلاح زمان‌بر و پرهزینه شود و در بدترین حالت منجر به کاهش ارزش‌گذاری شود».

در یک پست مهمان TC+، او 10 دام بالقوه را شناسایی می‌کند «و گام‌هایی که استارت‌آپ‌ها می‌توانند برای آمادگی بهتر برای این مسائل بردارند».

سوالات خود را برای فضای TechCrunch + توییتر با وکیل قانون مهاجرت سوفی آلکورن ارسال کنید.

تصویر ترکیبی از سوفی الکورن، وکیل قانون مهاجرت، در مقابل پس‌زمینه‌ای با آرم TechCrunch.

اعتبار تصویر: جوانا بونیاک / سوفی الکورن (در یک پنجره جدید باز می شود)

در روز سه‌شنبه، 26 آوریل، ساعت 2:30 بعد از ظهر PT/5:30 بعد از ظهر به وقت شرقی، من میزبان یک فضای توییتر با سوفی آلکورن، وکیل قانون مهاجرت مستقر در سیلیکون ولی و نویسنده Dear Sophie، ستونی هستم که در TechCrunch+ ظاهر می‌شود. هر چهارشنبه

ما در مورد مسائل مربوطه برای کارگران و بنیانگذاران فناوری که در نظر دارند فروشگاهی در ایالات متحده راه اندازی کنند، از جمله ویزای H-1B، مسیرهایی برای موسسان دانشجویان بین المللی، آنچه که در صورت انتخاب نشدن در قرعه کشی گرین کارت انجام دهید، و اطلاعات بحث خواهیم کرد. برای اعضای جامعه فناوری اطلاعات اوکراین که تحت تأثیر تهاجم روسیه قرار گرفته اند.

این فضا برای همه باز است، بنابراین لطفاً روی آن کلیک کنید یک یادآور برای چت تنظیم کنید و سوالات مربوط به مهاجرت خود را ارسال کنید تا بتوانیم آنها را در طول پرسش و پاسخ مطرح کنیم.

4 سوال که هر CISO باید در مورد متاورس بپرسد

متاورس هنوز در حال شکل گیری است، اما در حال حاضر برای متخصصان امنیت سایبری دردسرهایی ایجاد کرده است.

فناوری که کاربران را در محیط‌های مجازی و همه‌جانبه قرار می‌دهد که می‌توانند در آن تراکنش انجام دهند، می‌تواند مزایای بی‌شماری را باز کند، اما قطعا سطح حمله تهدیدی با ابعاد بزرگ ایجاد می‌کند. برای آماده سازی، CSO/CISO دیوید فیرمن می گوید که سازمان ها باید بتوانند به این سوالات پاسخ دهند:

  • آیا می توانیم از PII (و سایر داده های حساس) در متاورس محافظت کنیم؟
  • چگونه می توانم کاربران را احراز هویت کنم؟
  • آیا می‌توانیم از کاربران در برابر قلدری، آزار و اذیت و استثمار محافظت کنیم؟
  • آیا می‌توانیم این نوع سطح حمله با رشد سریع را مدیریت کنیم؟
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا