سینما و تئاترفرهنگی و هنری

اعلام آمادگی دانشگاهیان برای ارتقای صدا و سیما

جمعی از اساتید، کارکنان، دانش آموختگان و دانشجویان دانشگاه صدا و سیما در پیامی انتصاب پیمان جبلی به ریاست سازمان صدا و سیما را تبریک گفتند.

اقدام بر اساس گرایش تخصصی، مردم‌محور و دینی و خواسته‌های اصیل و اصیل مردم و الگوبرداری از شهید مرتضی آوینی یکی از مهم‌ترین نیازهای امروز رسانه ملی است که در این نوشتار به آن اشاره می‌شود. .

در متن این نامه آمده است: با استعانت از درگاه حق تعالی و عنایت حضرت معصومه(س)، شاهد انتصاب معظم له به عنوان اولین رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی هستیم. ایران در دهه پنجم و سازماندهی در مرحله دوم انقلاب اسلامی.

این انتصاب شایسته رهبر فرزانه انقلاب، علاوه بر دمیدن روح امید و شوق بر پیکر همه عاشقان ایران زمین، نمادی از تعهد و تخصص حضرتعالی نسبت به ما، همکاران، دانشجویان و دانشجویان شماست. در دانشگاه صدا و سیما؛ رسانه ملی مانند امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند رویکردی حرفه ای، مردم محور و دین محور بر اساس خواسته های اساسی و محوری مردم و استقرار الگوهایی چون شهید مرتضی آوینی است.

همه ما که در طول سالیان متمادی مشی شما را رعایت و نظارت کرده ایم و همچنین راهنمایی ها و نظر شما را به دانش آموزان کلاس، صمیمانه سپاسگزاریم به خاطر حضور مدیر شایسته در عرصه مدیریت رسانه ملی. برای هر خدمتی آمادگی خود را برای پیشبرد سریع این دانشگاه انسان سازی و بزرگترین سلاح در برابر هجوم رسانه های بیگانه و در عرصه تمدن در راستای دغدغه های شما اعلام می داریم.

تایید حضرت ولی عصر، روح ما قرین رحمت و دعای آن حضرت بر شما باد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا