کار آفرینی و استارتاپ

اعلام استارتاپ ها و داوران روی صحنه در TC Sessions: Mobility 2022 – TechCrunch

TechCrunch هیجان زده است که شش شرکت را به صورت حضوری و روی صحنه در TC Sessions Mobility 2022 معرفی کند. بنیانگذاران از سراسر ایالات متحده و جهان، به مدت چهار دقیقه در صحنه اصلی شرکت خواهند کرد و سپس یک پرسش و پاسخ شدید با پنل متخصص ما ارائه خواهند کرد. از قضات

داوران این پیچ آف یون چوی (Muirwoods Ventures)، مار هرشنسون (Pear VC) و گابریل شیر (Elemental Excelerator) در روز اول خواهند بود. و Sven Strohband (Khosla Ventures)، Victoria Beasley (Prelude Ventures) و John Du (GM Ventures) در روز دوم. در زیر می توانید جزئیات بیشتری در مورد هر یک از داوران بیابید.

باشه بسیارخوب. من می دانم که می خواهید ببینید چه کسی این برش را انجام داده است. برای تماشای روی صحنه رفتن این بنیانگذاران باورنکردنی در روزهای چهارشنبه، 18 و پنجشنبه، 19 می به ما بپیوندید.

راه اندازی استارتاپ ها در صحنه اصلی

روز 1 – چهارشنبه 18 مه: 1:10 بعد از ظهر تا 1:45 بعد از ظهر PDT

فن آوری های Koop (پیتزبورگ، PA، ایالات متحده آمریکا) – ارائه دهنده: سرگئی لیتویننکو، بنیانگذار و مدیرعامل

Koop Technologies یک پلت فرم بیمه برای وسایل نقلیه خودران و روباتیک است. پلتفرم Singularity اساسا ترکیبی از سه ابزاری است که Koop ساخته است: Koop API، Portal By Koop، و Insurability Sufficiency Framework (ISF). Koop بیمه استقلال خود را از طریق جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل اختصاصی ارائه می دهد که در UX/UI ارائه شده توسط پورتال بسته شده است.

مواد بوستون (Billerica، MA، ایالات متحده آمریکا) – ارائه دهنده: Anvesh Gurijala، بنیانگذار و مدیر عامل

Boston Materials یک شرکت مواد با کارایی بالا است که تولیدکنندگان محصولات صنعتی و مصرفی را قادر می سازد تا از مبادلات طراحی خود با مواد جدید عبور کنند. فناوری ثبت اختراع Z-axis Fiber™ این شرکت، یک ماده سبک وزن است که توانایی فوق‌العاده‌ای در انتشار انرژی (مثلاً از ضربه، گرما یا موج الکتریکی) دارد. این محصول از 100% فیبر کربن احیا شده تولید می‌شود و محصولات جدید، با حجم بالا و کم مصرف را که ردپای کربن پایینی دارند، امکان‌پذیر می‌سازد.

شهرهای سویفت (Mountain View، CA) – ارائه دهنده: جرال پوسکی، مدیرعامل

Swyft شکل جدیدی از تحرک شهری است که از کابین‌های مستقل روی زیرساخت‌های کابلی سبک وزن برای حل مشکلات حمل‌ونقل در مناطق متراکم توسعه یافته از جمله پردیس‌های شرکتی، فرودگاه‌ها، دانشگاه‌ها و مناطق گردشگری استفاده می‌کند. Swyft یک اتصال جدید اضافه می کند و ظرفیت را با جایگزینی جذاب برای خودروها به سایت افزایش می دهد. این ظرفیت را به یک منطقه اضافه می کند و امکان توسعه تراکم بیشتر و سودآوری بیشتر را فراهم می کند. همچنین هزینه های پارکینگ و کاهش ترافیک را کاهش می دهد. در برخی مناطق، ارائه اتصالات در سایت می تواند ارزش بالایی داشته باشد.”

روز 2 – پنجشنبه 19 مه: 1:15 بعد از ظهر تا 1:45 بعد از ظهر PDT

فراتر از Aero (پاریس / تولوز، فرانسه) – ارائه دهنده: الوا گیوتین، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل

Beyond Aero هواپیماهای الکتریکی دوربرد را با استفاده از نیروی محرکه هیدروژنی ممکن می کند. اولین هواپیما یک هواپیمای خصوصی با انتشار صفر (6-9 صندلی) است که برای رانش هیدروژنی طراحی شده است و 1000 مایل در برد پرواز می کند.

MeterFeeder (پیتزبورگ، PA، ایالات متحده آمریکا) – ارائه دهنده: جیم گیبس، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل

MeterFeeder پرداخت، داده ها و مدیریت پارکینگ را برای افراد، ناوگان و شهرداری ها تامین می کند. MeterFeeder به کاربران اجازه می دهد تا به سادگی با موقعیت جغرافیایی پرداخت کنند، ناوگان مطابقت داشته باشند و در صورت نیاز به سرعت پرداخت کنند. MeterFeeder نرم افزار پشتیبان، دستگاه های اجرایی و پلت فرم پرداخت را ارائه می دهد که مقرون به صرفه هستند.

DIMO (بروکلین، نیویورک، ایالات متحده آمریکا) – ارائه دهنده: اندی چتم، یکی از بنیانگذاران

DIMO کلاس جدیدی از برنامه‌های تحرک را قادر می‌سازد که توسط توسعه‌دهندگان بر اساس داده‌های دنیای واقعی ساخته شوند. DIMO مبتنی بر شبکه‌ای از رانندگان و ناوگان برای جمع‌آوری و اشتراک‌گذاری داده‌های خودروی خود برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وسیله نقلیه خود، صرفه‌جویی در هزینه و ساخت برنامه‌های حرکتی بهتر است.

هیئت کارشناسی داوران

روز 1

یون چوی – Muirwoods Ventures

یون به مدت 18 سال قبل از Muirwoods یک سرمایه‌گذار مخاطره‌آمیز و شریک استراتژیک بسیاری از استارت‌آپ‌ها/بنیان‌گذاران دره سیلیکون بوده است. یون یک صندوق بذر، Forest Ventures را با تمرکز بر بخش خودرو تأسیس کرد و مدیر سرمایه گذاری در SAIC capital، یکی از رهبران صنعت خودرو چین بود. قبل از SAIC، او گروه سرمایه گذاری شرکتی را در Maxim Integrated رهبری می کرد، جایی که او چندین کسب فناوری استراتژیک و سرمایه گذاری های مخاطره آمیز را رهبری می کرد. یون در اوایل کار خود یکی از بنیانگذاران Samsung Ventures بود.

مار هرشنسون – گلابی وی سی

Mar Hershenson Pear VC

مار هرشنسون یکی از بنیانگذاران و شریک مدیریت Pear VC است، یک شرکت سرمایه گذاری در پالو آلتو که از شرکت هایی مانند Guardant Health (NASDAQ: GH)، Doordash (NYSE: DASH)، Gusto و Branch حمایت می کند. مار در لیست سرمایه گذاران برتر فناوری Midas در سال 2021 شناخته شده است. مار یک کارآفرین سریالی موفق، با تحسین های متعدد در صنعت است. مار دکترای خود را دریافت کرد. در رشته مهندسی برق از دانشگاه استنفورد در سال 2000 به دلیل موفقیت در کار خود در اتوماسیون طراحی مدار.

گابریل شیر – تعالی بخش

Gabe Scheer Elemental Exceleratorگابریل مدیر نوآوری است که بر تحرک و انرژی تمرکز دارد، برای Elemental Excelerator، یک شتابدهنده فناوری هوا که در سال 2009 در هاوایی تأسیس شد. پیش از این، گابریل در تیم موسس Lime بود، جایی که او سه سال را روی روابط دولتی، سیاست داده‌ها و شراکت‌های حمل و نقل در سطح جهانی کار کرد. او همچنین در Chariot، Zipcar، Superpedestrian و Spin کار کرده و با آنها مشورت کرده است. علاوه بر این، او یک سازمان غیرانتفاعی زیست محیطی بزرگ را تأسیس کرد و اداره کرد و یک مشاوره نوآوری اجتماعی ایجاد کرد، و همچنین تلاش کرد شرکتی بسازد تا به کسب‌وکارهای کوچک کمک کند تا بهینه‌سازی بازده انرژی را دنبال کنند.

روز 2

ویکتوریا بیزلی – Prelude Ventures

سرمایه‌گذار Prelude Venturesویکتوریا شریک عمومی Prelude Ventures است، جایی که سرمایه‌گذاری‌های او در فناوری آب و هوا شامل تحرک، غذا و کشاورزی، انرژی پاک، پوشاک پایدار و بازارهای کربن می‌شود. قبل از Prelude Ventures، ویکتوریا روی استراتژی تغییر آب و هوا در BCG کار می کرد و یک شرکت زنجیره تامین کشاورزی راه اندازی کرد. او پیش از این، فاینانس را در یک تولیدکننده بزرگ خورشیدی رهبری می کرد. ویکتوریا دارای مدرک MBA و MS در محیط زیست و منابع از دانشگاه استنفورد است. او همچنین دارای مدرک لیسانس زیست‌شناسی از دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل است، جایی که او یک محقق کاپلند بود. ویکتوریا با شوهر و پسر کوچکش در سانفرانسیسکو زندگی می کند.

Sven Strohband – Khosla Ventures

سون استروهبندSven Strohband شریک و مدیر عامل Khosla Ventures است و سرمایه‌گذاری اولیه این شرکت در Berkshire Grey، GitLab، Hermeus و Rocket Lab را رهبری می‌کند. Sven که در قلب مهندس است، مشتاق فن آوری هایی است که صنایع جدید را ایجاد می کند و تجربیات جدید کاربر را تسریع می بخشد.
پیش از این، او شش سال را در Mohr Davidow Ventures گذراند، جایی که او تلاش فنی برای زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و شیوه‌های پایداری را رهبری کرد و با این مجموعه برای جذب استعدادهای فنی، اجرای آزمایش‌های متناسب با محصول و بازار و توسعه استراتژی‌های جذب سرمایه کار کرد. استروهبند همچنین به عنوان نخست‌وزیر فولکس‌واگن، رهبری خودروی خودمختار مسابقات استنفورد، استنلی، یکی از بنیان‌گذاران متامایند، و عضویت در هیئت مدیره شرکت‌های مختلف را بر عهده داشت. او دارای مدرک لیسانس از دانشگاه پردو و مدرک دکترا است. از دانشگاه استنفورد

جان دو – GM Ventures

اعلام استارتاپ ها و داوران روی صحنه در TC Sessions: Mobility 2022 – TechCrunchجان دو شریک در GM Ventures و فن‌شناس ارشد جنرال موتورز چین است. قبل از این انتصاب، جان مدیر آزمایشگاه علمی چین در سازمان تحقیقات و توسعه جنرال موتورز بود که از زمان تأسیس آن در سال 2009 رهبری آن را بر عهده داشت. ، باتری، مواد پیشرفته و سیستم های نیروی محرکه الکتریکی. قبل از جنرال موتورز، دو در اوایل سال 1993 چندین سمت در شرکت اینتل داشت که در سال 2001 توسعه تجارت پردازنده شبکه اینتل را در چین رهبری کرد. به عنوان مدیر مرکز تحقیقات چین اینتل خدمت می کند. جان دکترای خود را دریافت کرد. مدرک مهندسی برق از موسسه فناوری پکن در سال 1989 و مدرک MBA اجرایی از مدرسه بین المللی تجارت چین اروپا در سال 2010.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا