کار آفرینی و استارتاپ

افزایش دور هیولا برای استارت‌آپ‌های تحرک خودران در TechCrunch Live – TechCrunch

Raquel Urtasun پس از گذراندن نزدیک به سه سال به عنوان رئیس تحقیق و توسعه Uber در گروه فناوری پیشرفته (ATG) در سال 2021 Waabi را تأسیس کرد. ماموریت Waabi توسعه یک رویکرد هوش مصنوعی برای سرعت بخشیدن به استقرار تجاری وسایل نقلیه خودمختار است که با کامیون های دوربرد شروع می شود. برای انجام این کار، شرکت او مبلغ 83.5 میلیون دلاری در سری A با سون استروهبند از Khosla Venture جمع آوری کرد. هر دو با دیدگاه منحصربه‌فرد (و فرمانده) Urtasun و آنچه به این شرکت اجازه داد سری A عظیم را ارتقا دهد صحبت می‌کنند.

این رویداد در باز می شود 11 مه ساعت 11:30 صبح PDT/2:30 بعد از ظهر EDT با شبکه و ارسالی تمرین زمین مصاحبه در ساعت 12 بعد از ظهر PDT و سپس تمرین TCL Pitch در ساعت 12:30 بعد از ظهر PDT آغاز می شود. در اینجا به صورت رایگان ثبت نام کنید.

TechCrunch Live هر هفته در ساعت 11:30 صبح به وقت PDT/2:30 بعد از ظهر EDT ضبط می شود. به ما بپیوند! برای ثبتنام رایگان، اینجا را کلیک کنید و به پیچ دک Waabi دسترسی پیدا کنید، وارد جلسه تمرین زمین شوید و به پخش زنده دسترسی پیدا کنید که در آن می توانید از سخنرانان سؤال بپرسید.


منبع

خبر پیشنهادی:   ربات‌های ساخت‌وساز داستی ۴۵ میلیون دلار دیگر کسب می‌کنند - TechCrunch

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا