فوتبالورزشی

الکساندر زینچنکو پس از اینکه در لیورپول نزدیک اشک دیده شد برای هواداران آرسنال پیام فرستاد.


الکساندر زینچنکو، مدافع آرسنال، پس از تساوی روز یکشنبه مقابل لیورپول، به هواداران توپچی‌ها گفته است که تا آخر با هم بمانند.

بعد از اینکه لیورپول در فاصله سه دقیقه مانده به پایان بازی توسط روبرتو فیرمینو به گل تساوی رسید، بازیکن اوکراینی روی نیمکت اشک می ریخت.

زینچنکو روی نیمکت اشک آلود به نظر می رسید

او فکر می کرد که بازی را برای آرسنال کنار گذاشته است

او فکر می کرد که بازی را برای آرسنال کنار گذاشته است

رهبران لیگ در نیمه اول 2-0 پیش بودند و در حال حرکت بودند، اما قرمزها توانستند بازی را برعکس کنند، مساوی کنند و تقریباً یک برنده در مرگ به ثمر برسانند.

با توجه به اینکه رقیب توپچی ها، منچسترسیتی، در رده دوم قرار دارد و با یک بازی در دستان، بازیکنان آرسنال پس از سوت پایان به وضوح ناامید شده بودند که فاصله خود را در بالای جدول به 8 امتیاز افزایش نداده بودند. از شش

زینچنکو درست پس از گل تساوی لیورپول تعویض شده بود و به وضوح از گل دادن ناراحت بود، زیرا دوربین های تلویزیونی او را در حالی که سرش در دستانش نشسته بود فیلمبرداری کردند.

مدافع چپ در گل دقیقه 87 روبرتو فیرمینو پس از گلزنی توسط ترنت الکساندر-آرنولد در ترکیب اصلی مقصر بود.

حالا، زینچنکو – که پیش از این با من سیتی چهار عنوان قهرمانی لیگ برتر را کسب کرده است – پس از انتشار کلیپی که در رسانه های اجتماعی منتشر شد، پیامی را برای هواداران توپچی ارسال کرد.

زینچنکو روز دوشنبه با انتشار پستی در اینستاگرام خود گفت: «بهترین روز در دفتر نیست، اما ما دوباره می رویم.


زینچنکو به هواداران آرسنال گفته است که با هم بمانند

اینستاگرام:@zinchenko

زینچنکو به هواداران آرسنال گفته است که با هم بمانند

“با تشکر از حمایت. تا آخر با هم.»

زینچنکو از زمانی که در تابستان با 30 میلیون پوند از رقبای آرسنال در عنوان قهرمانی به خدمت گرفته شد، با وجود از دست دادن 10 بازی به دلیل مصدومیت ساق پا، 29 بازی برای توپچی ها انجام داده است.

با حذف توپچی ها از لیگ اروپا، تیم میکل آرتتا روی دیدار بعدی خود در لیگ برتر یکشنبه برابر ورزشگاه لندن وستهام تمرکز خواهد کرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا