فوتبالورزشی

الکسیس سانچز در حالی که اینتر در سوپرجام ایتالیا یوونتوس را شکست داد، گلزنی کرد | اخبار فوتبال

الکسیس سانچز مهاجم اینترمیلان در آخرین دقیقه وقت اضافه گلزنی کرد تا روز چهارشنبه در سوپرکاپ ایتالیا در سن سیرو به پیروزی 2-1 مقابل یوونتوس دست یابد و اولین پیروزی نراتزوری در 11 سال گذشته در این رقابت ها باشد.

تماشاگران میزبان که به دلیل محدودیت‌های کووید-19 به 50 درصد کاهش یافته بودند، وقتی بازیکن تعویضی شیلیایی از ترکیب دفاعی سود برد تا در دقیقه 120 ضربه بزند و درگیری «دربی ایتالیا» بین دو رقیب تاریخی را تعیین کند، از خوشحالی منفجر شد.

سانچز پس از شروع بازی روی نیمکت به Mediaset گفت: “هر چه یک قهرمان بیشتر بازی کند، بهتر است و کارهایی را انجام می دهد که هیچ کس نمی تواند انجام دهد.”

“امروز همینطور بود. فکر می کردم شروع کنم چون در فرم هستم، به مربی احترام می گذارم اما تشنه برد بودم… احساس می کردم مثل یک شیر در قفس هستم.”

وستون مک‌کنی قبل از اینکه لائوتارو مارتینز از روی نقطه پنالتی در نیمه اول نفس‌گیر به تساوی برسد، تیم تورینی را پیش انداخت، اما بعد از استراحت، بازی تبدیل به یک ماجرای عجیب‌تر شد.

اینتر بر مالکیت توپ و تلاش برای گلزنی مسلط بود، اما ضربات پنالتی با شمارش معکوس ساعت اجتناب ناپذیر به نظر می رسید تا اینکه سانچز با ضربه زدن به ششمین قهرمانی اینتر در سوپرکاپ و اولین قهرمانی اینتر از سال 2010 به بعد، اجتناب ناپذیر بود.

این جام که هر ساله به برنده یک درگیری بین قهرمان سری آ و جام حذفی ایتالیا اهدا می شود، فرصتی را برای هر دو مربی ایجاد می کند.

سیمونه اینزاگی به دنبال اولین مدال نقره خود به عنوان مربی اینتر بود، در حالی که ماسیمیلیانو آلگری اولین قهرمانی را در دومین دوره ناامیدکننده یووه که تا آن زمان ناامیدکننده بود، هدف گرفت، تیمی که در سری آ پنجم است و 11 امتیاز کمتر از اینتر صدرنشین است.

اینتر با 8 پیروزی متوالی در لیگ، از جلو شروع کرد زیرا استفان دی وریج و مارتینز نتوانستند از موقعیت های خوب به هدف ضربه بزنند.

اما یوونتوس خیلی زود به نتیجه رسید و در دقیقه 25 زمانی که مک کنی از 6 یارد به خانه رفت، ضربه ای را زد.

برتری تنها 10 دقیقه طول کشید، زیرا ماتیا د شیلیو ادین ژکو را در محوطه زمین زد تا به مارتینز فرصت دهد تا یک ضربه نقطه‌ای را دفن کند.

دنزل دامفریس پس از استراحت با ضربه سر او توسط ماتیا پرین به تیرک دروازه نزدیک شد، اما خیلی زود به اولین سوپرجام ایتالیا تبدیل شد که از سال 2016 به وقت اضافه می رود.

به نظر می رسید که ضربات پنالتی محتمل ترین نتیجه باشد زیرا دو تیم خسته کننده برای ایجاد موقعیت تلاش می کردند.

اما یک لحظه تردید به قیمت یووه تمام شد، چرا که الکس ساندرو سعی کرد یک سانتر را به پرین برساند و به متئو دارمیان اجازه داد تا روی پاس ضعیف سانچز ضربه بزند.

این داستان از فید آژانس سیمی بدون تغییر در متن منتشر شده است. فقط تیترش عوض شده

.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا