ارز دیجیتالاقتصادی

امارات می گوید به هیچ ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی مجوز عملیات اعطا نشده است – مقررات بیت کوین نیوز

رگولاتور دارایی های مجازی امارات متحده عربی گفته است که هیچ نهاد رمزنگاری مجوز محصول بازار کامل (FMP) را دریافت نکرده است. به گفته وزیر دولت هوش مصنوعی و اقتصاد دیجیتال این کشور، عمر سلطان العلما، هیچ نهاد رمزنگاری «حتی هفته گذشته نتوانسته هیچ مشتری را وارد کند».

VARA هنوز مجوز محصول کامل بازار را اعطا نکرده است

عمر سلطان العلما، وزیر اقتصاد دیجیتال این کشور گفت که تنظیم کننده دارایی های مجازی امارات متحده عربی، سازمان تنظیم مقررات دارایی های مجازی (VARA) تا به امروز هیچ مجوز عملیاتی صادر نکرده است. العلما در سخنانی در مجمع جهانی اقتصاد (WEF) گفته است که هیچ نهاد صرافی رمزارز از جمله بایننس و FTX مجوز محصول کامل بازار (FMP) را دریافت نکرده است.

طبق اظهارات العلما منتشر شده در Laraontheblock، هیچ رمزنگاری هنوز فرآیند چهار مرحله‌ای VARA را تکمیل نکرده است. بر این اساس، این بدان معنی است که “هیچ کس حتی هفته گذشته نتوانست هیچ مشتری را وارد کند.”

در مارس 2022، VARA اعلام کرد که به بایننس مجوز حداقل محصول قابل دوام (MVP) را اعطا کرده است که به آن اجازه می دهد طیف مورد تاییدی از خدمات مرتبط با دارایی مجازی را به سرمایه گذاران خرده فروشی و نهادی واجد شرایط در دبی ارائه دهد. مجوزهای مشابهی برای سایر پلتفرم های مبادلات ارزهای دیجیتال نیز صادر شده است. برخی از صرافی های رمزنگاری ظاهراً از این مجوزها هنگام تبلیغ اعتبار خود برای مشتریان بالقوه استفاده کرده اند.

با این حال، VARA اکنون توضیح داده است که مجوزهای صادر شده برای بایننس و دیگر پلتفرم‌های مبادلات رمزنگاری فقط «موقت» در مرحله یک یا «MVP-Preparatory» در مرحله دو هستند.

VASP ها مجاز به ارائه خدمات به مصرف کنندگان خرده فروشی انبوه نیستند

به گفته VARA، این مجوزها فقط برای اجازه دادن به ارائه دهندگان خدمات دارایی های مجازی (VASP) برای انجام پیش شرط ها و شروع آمادگی صادر می شوند. رگولاتور همچنین موضع Al Olama را تکرار کرد که به هیچ نهاد رمزنگاری مجوز کامل داده نشده است.

هیچ یک از دارندگان پروانه VARA تا به امروز مجوز MVP-Operating برای ارائه خدمات یا فعالیت های تنظیم شده به بخش(های) بازار مجاز خود در امارات دریافت نکرده است. رگولاتوری در اطلاعیه بازار خود تصریح کرد: هرگونه اطلاعات یا اظهار خلاف آن نادرست و گمراه کننده است. سایت اینترنتی.

با تکرار پیام العلما در WEF، رگولاتور گفت که دارندگان مجوز MVP مجاز نیستند خدمات خود را به مصرف کنندگان خرده فروشی انبوه ارائه دهند «تا زمانی که مجوز مجوز FMP در استیج (4) تضمین نشده باشد.

افکار خود را در مورد این داستان چیست؟ نظر خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

امارات می گوید به هیچ ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی مجوز عملیات اعطا نشده است - مقررات بیت کوین نیوز

ترنس زیموارا

ترنس زیموارا روزنامه نگار، نویسنده و نویسنده برنده جایزه زیمبابوه است. او به طور گسترده در مورد مشکلات اقتصادی برخی از کشورهای آفریقایی و همچنین اینکه چگونه ارزهای دیجیتال می توانند راهی برای فرار آفریقایی ها فراهم کنند، نوشته است.


اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا