فوتبالورزشی

امباپه هت تریک کرد و پاری سن ژرمن به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فرانسه رسید | اخبار فوتبال

دارنده پاری سن ژرمن پس از هت تریک نیمه دوم کیلیان امباپه در نیمه دوم پس از گل اول پرسنل کیمپمبه، به یک شانزدهم نهایی جام حذفی فرانسه صعود کرد و آنها را در روز دوشنبه 4-0 در برابر وان دسته چهارم برد.

با غیبت چند بازیکن ثابت، مائوریسیو پوچتینو، سرمربی پاری سن ژرمن، تیم موقتی را به میدان فرستاد که در تمام طول مسابقه برتری داشت، اگرچه آنها در بیشتر مسابقات با سرعت پیاده روی بازی کردند.

کلمنت پترل، دروازه بان میزبان، آندر هررا و جورجینیو وینالدوم را با سیوهای خوب رد کرد تا اینکه کیمپمبه، مدافع میانی، با یک ضربه سر شیرجه ای از فاصله نزدیک در دقیقه 28، میهمان را به جلو شلیک کرد.

امباپه که نیمه اول آرامی را پشت سر گذاشت، در دقیقه 59 بعد از اینکه از روی پاس کیمپمبه دور شد و پترل را شکست داد، برتری را در دقیقه 59 دو برابر کرد، در حالی که دروازه بان بدشانس بود که پس از رسیدن به بدنش، توپ را بیرون نگه نداشت.

با این حال، ضربه دقیقه 71 امباپه خوش شانس نبود، زیرا او برای اولین بار رعد و برق را از لبه محوطه جریمه پس از کار خوب ژاوی سیمونز 18 ساله به گوشه بالای دروازه شلیک کرد.

امباپه پنج دقیقه بعد هت تریک خود را با یک ضربه ساده از فاصله نزدیک به دروازه خالی پس از یک-دو با اریک ابیمبه تعویضی کامل کرد.

ادوارد میچوت، بازیکن 18 ساله دیگری که با اشاره پوچتینو به او اشاره کرد، قبل از اینکه پترل یک سیو خوب دیگر را انجام دهد تا Ebimbe را در مراحل پایانی رد کند، تیر افقی را به هم زد.

خبر پیشنهادی:   Covid-19: بازی ATK Mohun Bagan-Bengaluru FC ISL به تعویق افتاد | اخبار فوتبال

تیم میزبان یک فرصت طلایی برای گرفتن یک تسلی در وقت های تلف شده را از دست داد زیرا دروازه بان پاری سن ژرمن جانلوئیجی دوناروما شوت جردن هنری را در تیرک عقب از فاصله خالی به بیرون زد.

بستن داستان

امباپه هت تریک کرد و پاری سن ژرمن به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فرانسه رسید | اخبار فوتبال

.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا