فوتبالورزشی

انتقاد اسطوره ایتالیایی از پاری سن ژرمن به امباپه | اخبار فوتبال


کیلیان امباپه پس از فصل 2022-23 لیگ 1، وقتی نامه ای به هیئت مدیره PSG ارسال کرد و اعلام کرد که قراردادش را به مدت 12 ماه تمدید نخواهد کرد، طرفداران فوتبال را شگفت زده کرد. او باید با تمدید قرارداد تا 31 جولای موافقت کند. اگر موافقت نکرد، پس از فصل 2023-24، بازیکن فرانسوی به عنوان بازیکن آزاد از PSG جدا می شود.

کیلیان امباپه از پاری سن ژرمن مورد انتقاد یک افسانه قرار گرفت.(رویترز)

این مهاجم در سال 2017 به صورت قرضی از موناکو به پاری سن ژرمن ملحق شد، قبل از اینکه انتقال او با قراردادی به ارزش 145 میلیون یورو به اضافه 35 میلیون یورو یک سال بعد دائمی شود. در 2 فصل گذشته، او به رئال مادرید لینک شده است و انتظار می رود که باشگاه لالیگا مقصد بعدی او باشد.

موضع امباپه در مورد وضعیت قراردادش انتقادات زیادی را از سوی هواداران و بازیکنان سابق دریافت کرد و پائولو دی کانیو نیز به این گروه پیوست. این بازیکن ایتالیایی گفت: “PSG خود را در این شرایط قرار داد، آن را ناز و نوازش کرد و به یک برند جهانی تبدیل شد. (باشگاه) قبلاً سال گذشته به آن علاقه داشت و اکنون امباپه به بازی کردن ادامه می دهد.”

ما می توانیم در مورد اشتباهات پاری سن ژرمن صحبت کنیم، اما بدحجابی پسری هم وجود دارد که من آن را بی حیایی می نامم، زیرا او قبلاً از آن استفاده کرده بود و حالا می خواهد یک سال بازی کند و سپس به عنوان بازیکن آزاد برود تا چند قهرمانی کسب کند. پول در رئال مادرید.”

امباپه به دلیل ارسال نامه به هیئت مدیره پاری سن ژرمن به خاطر نحوه برخوردش با این شرایط مورد انتقاد قرار گرفت. او در توضیح اقدامات خود گفت: “من قبلاً به این سوال پاسخ داده ام. گفتم هدف من ادامه حضور در باشگاه است. ماندن در پاری سن ژرمن تنها گزینه من در حال حاضر است.”

“این نامه قبلا ارسال شده بود (تیم فرانسه با هم ملاقات کردند). فکر نمی کردم نامه ای بتواند کسی را بکشد یا به کسی توهین کند. تنها کاری که کردم ارسال نامه بود. شما نمی توانید واکنش مردم را کنترل کنید، اما اینطور نیست. من را خیلی اذیت نمی‌کند.»منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا