فوتبالورزشی

انصراف کریم بنزما به دلیل محکومیت نوار جنسی | اخبار فوتبال

رسانه‌های فرانسوی روز شنبه گزارش دادند که کریم بنزما، مهاجم فرانسوی و رئال مادرید، درخواست تجدیدنظر خود را علیه محکومیت خود برای مشارکت در باج‌گیری در پرونده‌ای که فوتبال فرانسه را تکان داد، انصراف داد.

دادگاه ورسای در دادگاه سال گذشته بنزما را به یک سال حبس تعلیقی و 75000 یورو (80000 دلار) جریمه نقدی محکوم کرد و او را به دست داشتن در تلاش برای باج‌گیری از هم تیمی فرانسوی متیو والبوئنا در سال 2015 محکوم کرد. بنزما همچنین به پرداخت 80 دلار به والبوئنا محکوم شد. یورو به عنوان خسارت

رسوایی اولیه باعث شد که بنزما بیش از پنج سال فعالیت بین المللی را متوقف کند، اگرچه او از آن زمان به بازی برای فرانسه بازگشته است و این محکومیت او را از میادین دور نکرده است. او هفته گذشته برای رئال مادرید قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد و جمعه شب تنها گل فرانسه را در باخت 2-1 مقابل دانمارک در لیگ ملت ها به ثمر رساند.

هوگ ویژیه وکیل بنزما به روزنامه فرانسوی L’Equipe گفت که این بازیکن تصمیم گرفت از درخواست تجدید نظر خود صرف نظر کند اما همچنان تخلفات خود را رد می کند. دادگاه تجدید نظر قرار بود 30 ژوئن آغاز شود.

ویژیر گفت: «موکل من از این روند فرسوده شده است. این محکومیت «یک حقیقت قضایی است، اما واقعیت نیست. کریم بنزما همیشه در این ماجرا بی گناه است.

وکلای بنزما بلافاصله به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

بنزما پس از دریافت اتهامات مقدماتی در نوامبر 2015 توسط دیدیه دشان سرمربی تیم ملی فرانسه از تیم ملی فرانسه کنار گذاشته شد. بنزما برای بازی در تورنمنت تاخیری یورو 2020 فراخوانده شد و از آن زمان به طور منظم بازی کرده است.

والبوئنا از زمان انتشار این رسوایی برای فرانسه بازی نکرده است.

این داستان از فید آژانس سیمی بدون تغییر در متن منتشر شده است.

بستن داستان


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا