دانش و فناوریموبایل و تبلت

اولین نشت فیزیکی گوگل پیکسل فولد نوید یک چین کوچک نمایشگر و موارد دیگر را می دهد


Google Pixel Fold به شکل ماکت فیزیکی ظاهر شده است و در حال حاضر خوب به نظر می رسد.

چگونه حل کنید


شایعه شده است که Google Pixel Fold در سال 2023 منتشر خواهد شد و اکنون اولین افشای فیزیکی ما اینجاست – و رازهایی برای به اشتراک گذاشتن دارد.


Pixel Fold یکی از موردانتظارترین گوشی‌های سال است و ما قبلاً چندین بار شاهد افشای اولین لود تاشو گوگل بوده‌ایم. اکنون ما با نگاهی به یک مدل فیزیکی از دستگاه با YouTuber Dave2D که نگاهی به آن انداخته است تا بفهمیم این گوشی چه چیزی را در اختیار دارد، قرار گرفته ایم.

ویدیوی روز جیبی

در حالی که این فقط یک مدل است که احتمالاً برای استفاده توسط سازندگان کیس در هنگام طراحی لوازم جانبی خود طراحی شده است، برخی از فرضیات را مجاز می کند. این را با آنچه منبع Dave2D به او می‌گوید جفت کنید و ما چند بیت اطلاعات جالب داریم که می‌توانیم به آن‌ها بپردازیم.

اولین مورد این ادعا است که پیکسل فولد دارای یک لولای تاشو خواهد بود که مشابه آنچه اوپو در گذشته از آن استفاده کرده بود و کمتر شبیه به آنچه که سامسونگ در خط تولید گلکسی فولد خود استفاده می کرد، خواهد داشت. این باید به معنای خمیدگی کمتر نمایشگر باشد که به نوبه خود به این معنی است که چین خوردگی کمتر آشکار خواهد بود. مطمئناً این چیز خوبی است.

با استفاده از این ماکت، حدس زده می‌شود که Pixel Fold دارای یک صفحه نمایش داخلی 7.67 اینچی و همچنین یک صفحه خارجی با اندازه 5.79 اینچ باشد. این نمایشگر خارجی قرار است یک بریدگی برای دوربین سلفی داشته باشد، در حالی که قاب داخلی میزبان دوربین در آنجا خواهد بود. پشت تلفن میزبان سه حسگر دوربین در یک برآمدگی دوربین گرد است، درست مانند آنچه که قبلاً امروز درز کرده بودیم.

همه این‌ها با نشت‌هایی مطابقت دارد که قبلاً دیده‌ایم، اما خوب است که گوشی معرفی‌نشده را به شکل فیزیکی ببینیم، حتی اگر یک پلاستیک خاکستری غیرقابل توصیف باشد. با این حال، ویدیوی یوتیوب شامل برخی از تصاویر است که صفحه نمایش در آن قرار می گیرد که به ما ایده خوبی از آنچه که باید انتظار داشته باشیم، می دهد.

در مورد اینکه چه زمانی همه اینها واقعا واقعی خواهد بود، نه فقط واقعی، ما واقعا نمی دانیم. صحبت هایی در مورد اعلامیه ای در رویداد Google I/O امسال در ماه مه وجود دارد، اما اگر شایعات دیگر را باور کنیم، می توانیم تا پاییز امسال صبر کنیم.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا